مایکروسافت به قیمت گذاری کنسول اکس باکس وان اکس افتخار می کند

مایکروسافت به قیمت گذاری کنسول اکس باکس وان اکس افتخار می کند

با قیمت ۴۹۹ دلار، کنسول میان نسلی اکس باکس وان اکس قطعاً برای هر گیمری ساخته نشده و از بامداد امروز که این پلتفرم رسماً معرفی شد، همین موضوع بسیاری از گیمرها را آزرده خاطر کرده است. اما مایکروسافت می گوید به قیمت گذاری کنسول جدید و قدرتمندش «افتخار می کند».

در جریان مصاحبه ای پس از کنفرانس Xbox E3، آرون گرینبرگ، مدیر واحد بازاریابی اکس باکس به صحبت درباره عضو جدید خانواده اکس باکس وان پرداخت. پس از پرسش این سوال که «اکس باکس وان اکس قیمتی دو برابر نسبت به اکس باکس وان اس دارد، پیام شما برای جامعه اکس باکس چیست؟» وی پاسخ داد:

ما به قیمت گذاری افتخار می کنیم. حقیقت این است که ما [اکس باکس وان اکس] را طراحی کردیم تا محصولی پریمیوم با بیشترین قدرت، بیشترین پرفورمنسی که تا به حال مشابه اش دیده نشده، بدون سازش و [قادر به نمایش] رزولوشن حقیقی ۴K باشد.

به چیزی مانند فورتزا نگاه کنید که با رزولوشن واقعی ۴K و ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می شوند. چنین چیزی نیازمند قدرت پردازش گرافیکی خارق العاده ای است. چنین چیزی نیازمند حافظه زیاد و طراحی منحصر به فرد است. بنابراین ما با کمترین سازش آن را طراحی کردیم. ما این را نساختیم تا جعبه ای ارزان قیمت باشد. ما این را به عنوان محصولی پریمیوم برای افرادی ساختیم که بهترین کنسولی که دیده اند را می خواهند.

کنسول اکس باکس وان اکس قرار است از روز ۷ نوامبر (۱۶ آبان ماه) با قیمت ۴۹۹ دلار روانه بازار می شود و از قابلیت های پیشرفته ای مانند رزولوشن ۴K و دامنه داینامیک بالا پشتیبانی می کند. مایکروسافت می گوید که ۳۵ بازی مختلف از همان ابتدا، از آپدیت ها و پچ های رایگانی بهره مند خواهند شد که از تکنولوژی کنسول جدید استفاده کرده و کیفیت تصویر و گرافیک را بهبود می بخشند.

ویجیاتو

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato