تصویر تازه گلکسی نوت 8؛ اولین موبایل سامسونگ با دوربین دوگانه؟

تصویر تازه گلکسی نوت 8؛ اولین موبایل سامسونگ با دوربین دوگانه؟

یکی از مورد انتظارترین محصولات بازار، فبلت سامسونگ گلکسی نوت ۸ است و به همین خاطر نیز تا کنون، شاهد انتشار شایعات زیادی از این پرچمدار کره ای بوده ایم. این اخبار طبق معمول با تصویری از موبایل مورد بحث همراه هستند که با نگاه به این تصاویر، می توان در مورد مشخصات فنی دستگاه حدس هایی زد.

پنل پشتی موبایل معمولاً جزئیات بیشتری از مشخصات آن را افشا می کند

از نقطه نظر طراحی، پنل جلویی موبایل اهمیت ویژه ای داشته و معمولاً اکثر تصاویر منتشر شده از دستگاه هایی که هنوز به صورت رسمی عرضه نشده اند، از همین زاویه بوده است. اما اخیراً با تغییر روند کمپانی ها و استفاده از فناوری هایی مانند دوربین دوگانه، پنل پشتی از اهمیت بالاتری برخوردار شده و اطلاعات بیشتری از محصول جدید را ارائه می دهد.

موضوع مورد اشاره به خصوص در مورد فبلت گلکسی نوت ۸ بیشتر خودنمایی می کند چرا که بر اساس شایعات قبلی، این موبایل نخستین محصول جهانی سامسونگ با بهره گیری از ماژول دوربین دوگانه خواهد بود، و از طرف دیگر فناوری ادغام سنسور اثر انگشت با نمایشگر نیز در همین تلفن همراه عرضه خواهد شد.

حالا با توجه به تصویری که اخیراً از موبایل مورد بحث در یکی از وبسایت های چینی (CNMO.com) منتشر شده، باز هم شاهد حضور ماژول دوربین دوگانه در پنل پشتی دستگاه هستیم اما خبری از سنسور اثر انگشت در این قسمت نیست و این موضوع، احتمال حضور اسکنر اثر انگشت در نمایشگر فبلت را تقویت می کند.

در صورت صحت ماجرا، سامسونگ نخستین کمپانی تولیدکننده موبایل در دنیا خواهد بود که توانسته حسگر اثر انگشت را با نمایشگر ادغام کند و در این زمینه، گوی سبقت را از رقیب اصلی خود یعنی اپل برباید.

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato