توییتر اپلیکیشن های اندروید و iOS خود را با ظاهری جدید به روز رسانی کرد

توییتر اپلیکیشن های اندروید و iOS خود را با ظاهری جدید به روز رسانی کرد

توییتر ساعاتی پیش نسخه های iOS و اندروید اپلیکیشن خود را با تغییراتی در رابط کاربری به روز رسانی کرده است. از جمله این تغییرات می توان به تایپوگرافی جدید و همچنین اضافه شدن سایدبار در نسخه iOS برای جابجایی در اپلیکیشن اشاره کرد.

برای دسترسی به این تب جدید کافیست که به سادگی روی تصویر پروفایل تان کلیک کنید. در این قسمت گزینه های پروفایل، مومنت ها و تنظیمات دیگر را می بینید.

اما تغییرات دیگری هم در بقیه قسمت های اپلیکیشن اعمال شده، از جمله این که حالا رابط کاربری اندکی عریض تر از نسخه های قبلی دیده می شود و حالا فضای خالی بیشتری را در محیط آن شاهد هستید. آیکن ها در نسخه جدید توییتر اندکی گرد تر شده اند، و حالا برای پاسخ دادن به توییت ها آیکنی حباب شکل را مشاهده می کنید.

توییتر می گوید که کاربران با مشاهده پیکان های پاسخ در نسخه های قبلی به اشتباه افتاده و تصور می کردند که این آیکن ها برای حذف توییت یا بازگشت به صفحه قبلی استفاده می شده اند.

یکی دیگر از قابلیت های جدید این نسخه اضافه شدن قابلیت شمارنده زنده برای ریتوییت ها، لایک ها و پاسخ هاست که تا پیش از این در مرحله آزمایشی به سر می برد.

اما تغییر ظاهری دیگر در نسخه جدید توییتر، برجسته تر شدن سر تیترهاست تا از نظر بصری تأکید بیشتری روی آن ها شود. در مجموع به غیر از این تغییرات قابلیت خاصی به توییتر اضافه نشده و همچنان امکان ویرایش توییت هایتان را ندارید.

آخرین نسخه اپلیکیشن توییتر را می توانید همین حالا از گوگل پلی و اپ استور دریافت نمایید.

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato