کمپانی Vivo موفق به تعبیه اسکنر اثر انگشت در نمایشگر موبایل شده است

کمپانی Vivo موفق به تعبیه اسکنر اثر انگشت در نمایشگر موبایل شده است

طی ماه های اخیر، به صورت مداوم شنیده ایم که سامسونگ و اپل مشغول کار روی تعبیه اسکنر اثر انگشت در نمایشگر موبایل های امسال خود هستند. اگرچه گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس نتوانستند از این تکنولوژی جذاب بهره مند شوند، اما گفته می شود که سامسونگ تمرکزش را روی نوت ۸ معطوف کرده و از طرف دیگر، اپل هم با آیفون ۸ (یا آیفون ادیشن) اهداف مشابهی را دنبال می کند.

اما اگر گزارش های تازه منابع چینی صحت داشته باشد، کمپانی Vivo زودتر از همتایان کره ای و آمریکایی خود به این مهم دست پیدا کرده است. Vivo ظاهراً از همین حالا به نسخه آزمایشی چنین اسکنر اثرانگشتی دسترسی دارد و تصویری نیز از آن افشا شده که در پایین قابل مشاهده است.

یکی از تحلیلگران شهیر چینی می گوید Vivo در تاریخ ۲۸ ژوئن (۷ تیرماه) موبایلی معرفی خواهد کرد که اسکنر اثر انگشت آن، داخل نمایشگر تعبیه شده است.

با این همه، کماکان انتظار می رود که این تکنولوژی با عرضه آیفون ۸ به صورت گسترده به دست عموم برسد. گزارش های اخیر حاکی از آن هستند که سامسونگ به تازگی از تعبیه اسکنر مورد اشاره در نمایشگر نوت ۸ نیز دست کشیده؛ زیرا قادر به آماده سازی آن تا ماه نوامبر و رونمایی از دستگاه نیست.

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato