نخستین تبلیغ تلویزیونی وان پلاس 5 طراحی ظاهری آن را به تصویر کشید

نخستین تبلیغ تلویزیونی وان پلاس 5 طراحی ظاهری آن را به تصویر کشید

هر چه به زمان رونمایی از پرچمدار تازه وان پلاس نزدیک تر می شویم، اطلاعات بیشتری در رابطه با آن منتشر می شود که مسلماً از هیجان روز معرفی خواهد کاست. در آخرین نمونه کمپانی چینی تبلیغی را در تلویزیون هند از تلفن همراه مورد انتظار خود پخش کرده که طراحی پنل جلویی و پشتی را به تصویر کشیده است.

لازم به ذکر است تصویر به نمایش در آمده در تیزر وان پلاس ۵ بسیاری از المان های طراحی آن را در معرض دید علاقه مندان قرار می دهد. مهم ترین تفاوتی که میان وان پلاس ۵ و نسل های پیشین آن وجود دارد، ماژول دوربین دوگانه است که پیش از این هم کمپانی سازنده تصویری از آن را منتشر کرده بود. از دیگر تفاوت های پرچمدار تازه وان پلاس می بایست به خطوط آنتن اشاره کرد که هم اکنون به گوشه های پایینی و بالایی آن منتقل شده اند.

شاخص ترین تغییرات ظاهری وان پلاس ۵، ماژول دوربین دوگانه و جابه جایی خطوط آنتن است

باید گفت که حسگر اثر انگشت وان پلاس ۵ همانند نسل های گذشته روی پنل جلویی و در زیر نمایشگر واقع شده است. انتظار می رود که تلفن همراه مذکور در چهار رنگ مختلف روانه بازار شود که در تیزر مورد بحث می توان آن را با مزین به رنگ مشکی مشاهده کرد.

ناگفته نماند که بعد از ظهر امروز هم نمونه تصاویر دیگری منتسب به دوربین وان پلاس ۵ منتشر شد که از کیفیت بالای آن حکایت داشت. اسمارت فون مورد اشاره در روز سه شنبه به صورت رسمی در چین معرفی خواهد شد و تیزر تبلیغاتی به نمایش در آمده در تلویزیون هند، حاکی از رونمایی آن در روز پنج شنبه در این کشور است.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato