نمونه تصاویر ثبت شده توسط وان پلاس 5؛ دوربین 16 مگاپیکسلی با محدوده دینامیکی بالا

نمونه تصاویر ثبت شده توسط وان پلاس 5؛ دوربین 16 مگاپیکسلی با محدوده دینامیکی بالا

پرچمدار سال ۲۰۱۷ کمپانی وان پلاس تا دو روز دیگر رونمایی خواهد شد اما این دلیل نمی شود که مدیرعامل اجرایی شرکت چینی تصاویری منتسب به دوربین وان پلاس ۵ را منتشر نکند.

گفتنی است «Pete Lau» در اکانت ویبو خود تصاویری را منتشر کرده که طبق ادعای او با دوربین دوگانه وان پلاس ۵ به ثبت رسیده اند. با وجود آنکه عکس های مورد اشاره متادِیتایی ندارند و این بدان معناست که آنها ویرایش شده اند، اما قطعاً رزولوشن ۴۶۰۸ در ۳۴۵۶ پیکسلی آن نشان دهنده یک سنسور ۱۶ مگاپیکسلی است.

بنابراین می توان نتیجه گرفت که یکی از سنسورهای به کار رفته در ماژول دوربین دوگانه وان پلاس ۵ دارای دقت ۱۶ مگاپیکسلی است.

تصاویر به ثبت رسیده توسط وان پلاس ۵ هم سطح با بهترین های بازار هستند

در مورد کیفیت تصاویر به ثبت رسیده توسط وان پلاس ۵ هم باید اشاره کرد که می توان انتظار دوربینی هم سطح با پرچمداران مطرح بازار را از آن داشت. نکته قابل ملاحظه در این عکس ها، محدوده دینامیکی بالای آنهاست که به موبایل امکان تصویربرداری از غروب آفتاب با این جزئیات و کیفیت را می دهد.

لازم به ذکر است هنوز اطلاعات دقیقی از ماژول دوربین دوگانه پرچمدار سال ۲۰۱۷ وان پلاس در دسترس نیست، با این حال می دانیم که بخش پردازش نرم افزاری آن با همکاری کمپانی DxO Lab توسعه یافته که نامی شناخته شده در حوزه عکسبرداری دیجیتالی است.

چنانچه علاقه مندید تا اطلاعات دقیق تری در رابطه با وان پلاس ۵ کسب کنید، پیشنهاد می شود تا روز سه شنبه و معرفی رسمی آن منتظر بمانید.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato