دیجیاتو خبرنگار استخدام می‌کند

تمجید جیمز می از مجریان جدید تاپ گیر؛ حق انتخاب بیشتر برای بینندگان

بعد از جدایی تیم کلارکسون از مستند خودرویی محبوب و پرطرفدار تاپ گیر، دست اندکاران این مجموعه سعی کردند با استخدام چند مجری جدید و برخی تغییرات جزئی فصل بعدی برنامه تلویزیونی خود را با جذابیت سابق پیش ببرند.

فصل 23 اولین فصل تاپ گیر بود که بدون تیم کلارکسون پخش شد. بسیاری از بینندگان پر و پا قرص این برنامه منتظر عملکرد مجریان جدید نظیر کریس اوانز بودند که به دلیل شوخ طبعی جانشین مستقیم کلارکسون محسوب می شد.

اما نتیجه این جابجایی و اجرای افراد جدید طوری بود که به راحتی می توان از صفات افتضاح، وحشتناک، بی مزه و بد برای توصیف فصل 23 استفاده کرد. میزان انتقادها از مجموعه و مخصوصا اجرای کریس اوانز به حدی بود که در پایان فصل او مجبور شد به همکاری خود با تاپ گیر خاتمه دهد.

تور کیش

با خداحافظی اوانز باز هم تغییراتی برای فصل 24 داده شد و این بار مت لبلانک، روری رِید و کریس هریس به عنوان سه مجری اصلی انتخاب شدند. فصل 24 هم که تا همین چند هفته پیش بر روی آنتن بود، اگر چه عالی نبود اما می توان آن را بسیار بهتر از فصل 23 دانست.

چندی پیش جیمز می (مجری سابق تاپ گیر) در مصاحبه با یکی از برنامه های رادیویی انگلیسی گفته که مجریان فعلی این برنامه بسیار خوب عمل کرده و مدام در حال پیشرفت هستند. این مجری 54 ساله درباره جدایی تیم خود از تاپ گیر گفته:

ما در نهایت به این نتیجه رسیدیم که باید کمی تجدید قوا کرده و به برخی افراد دیگر اجازه دهیم که کنترل برنامه قدیمی ما را در دست بگیرند. در حال حاضر مجریان فعلی بسیار خوب عمل می کنند.

آقای می در ادامه با اشاره غیر مستقیم به گرند تور افزوده:

من فکر می کنم که در زمان کنونی بینندگان دو برنامه خودرویی برای تماشا دارند، در حالیکه قبلا فقط یک حق انتخاب وجود داشت. ما می توانیم همدیگر را به حرکت وادار کنیم.

جیمز می در مصاحبه خود اضافه نموده که با توجه به پخش برنامه های تاپ گیر و گرند تور فکر نمی کند کسی در این بین بازنده باشد.

با توجه به برخی تفاوت های ساختاری که در دو مجموعه یاد شده وجود دارد، می توان حرف های جیمز می را صحیح دانست؛ زیرا در گرند تور بیشتر بر روی سرگرمی و کمدی بودن برنامه تاکید شده، در حالیکه تاپ گیر عمدتا بر روی مباحث خودرویی تمرکز کرده و بررسی های بیشتری در آن ارایه می شود.

کدام یک از این دو برنامه خودرویی با سلایق شما همخوانی بهتری دارد؟ نظر شما در این باره چیست؟

مطالب مرتبط

تجربه نقش آفرینی به جای کلارکسون، هموند و می؛ بازی گرند تور در راه است

مجموعه گرند تور را می توان پرتماشاگرترین و جذاب ترین برنامه خودرویی حال حاضر جهان دانست. بی تردید حضور سه مجری محبوب یعنی جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچارد هموند در این مجموعه یکی از رموز اصلی موفقیت آن بوده است.میران محبوبیت این سه مجری به حدی بالاست که بسیاری از افراد دوست دارند در... ادامه مطلب

بازگشت به دوران شکوه و لذت؛ نگاهی کوتاه به قسمت پنجم از فصل سوم گرند تور

فصل سوم از مجموعه گرند تور که پخش آن از 28 دی ماه آغاز شده، این هفته به ایستگاه پنجم رسید. طبق روال همیشگی، این قسمت هم با شوخی ها و سر به سر گذاشتن های سه مجری آغاز شد. بررسی کوپه اسپرت و موتور وسط جدید فرانسوی ها یعنی Alpine A110 اولین آیتمی بود... ادامه مطلب

قسمت پنجم مجموعه گرند تور؛ ادامه تحولات انهدام آمیز

همانند هفته های پیشین، این جمعه نیز اپیزود دیگری از مجموعه گرند تور در سرویس آمازون ویدیو پخش شد.در این اپیزود چادر بزرگ برنامه در روتردام که یکی از بنادر اصلی هلند است، دایر شده بود. مثل سابق اپیزود پنجم نیز با شوخی های سه مجری آغاز شد که در این میان قد بلند هلندی... ادامه مطلب

مصاحبه با جرمی کلارکسون و جیمز می به مناسبت پخش Grand Tour

جرمی کلارکسون پس از آن زد و خوردی که با تهیه کننده برنامه تاپ گیر داشت و منجر به عزل او از اجرای این برنامه شد. کوله بارش را بست و با همکاری آمازون و دو یار همیشگی اش یعنی جیمز می و ریچارد هموند، برنامه جدیدی تحت نام The Grand Tour را مهیا کرده اند... ادامه مطلب

مروری بر اولین قسمت مجموعه گرند تور؛ بازگشت باشکوه کلارکسون با یک برنامه هیجان انگیز

هوا در لندن ابری و بارانی است. کلارکسون با ناراحتی ساختمانی را که به نظر می رسد، متعلق به شبکه معروف انگلیسی است ترک می کند. سوار تاکسی می شود، گوینده رادیو از جدایی کلارکسون و تاپ گیر و سرانجام اخراج وی خبر می دهد. کلارکسون در فرودگاه پیاده شده و به سمت لس آنجلس... ادامه مطلب

تحلیلی بر فصل نخست گرند تور؛ مجموعه ای با جذابیت سینوسی

آخرین اپیزود از فصل اول گرند تور در حالی سوم فوریه از سرویس آمازون ویدیو پخش شد، که علاقه مندان منتظر حضور پیشرفته ترین خودروی ساخت بشر یعنی بوگاتی شیرون در آن بودند، این انتظار  به این دلیل بوجود آمده بود که روز قبل تیزری درباره این ابر خودرو و حضور احتمالی آن در آخرین... ادامه مطلب

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x