جدیدترین نمونه لو رفته از آیفون 8 را در ویدیویی جدید ببینید

جدیدترین نمونه لو رفته از آیفون 8 را در ویدیویی جدید ببینید

هفته پیش تصاویری از نمونه ساختگی آیفون جدید لو رفت و به نظر می رسید مشابه آن چیزی است که اپل تحت عنوان آیفون ۸ در دست توسعه دارد. امروز هم در ویدیوی نگاه نزدیکی که تازه منتشر شده، همان مدل با جزئیات بالا قابل مشاهده است.

این ویدیو که توسط حساب کاربری @OnLeaks لو رفته از این جهت مورد توجه قرار گرفته که این منبع اعتبار و سابقه خوبی در زمینه لو دادن اطلاعات پیش از اعلام رسمی داشته است. گفته می شود اگر آنچه در ویدیو دیده شد مدل نهایی نباشد، دست کم بسیار شبیه به آیفونی خواهد بود که قرار است عرضه شود.

همانطور که در ویدیو می توان دید، هیچ نکته حیرت انگیزی در مورد آن وجود ندارد و پیش از این همه تقریبا همه اطلاعات در مورد آن لو رفته است و مدل دقیقا بر اساس همان گفته ها و شنیده های پیشین است.

آیفون ۸ تقریبا هیچ حاشیه ای ندارد و صرفا در قسمت بالایی، دوربین، اسپیکر و سنسورها بخشی از نمایشگر را اشغال کرده اند. طبق این ویدیو، ضخامت موبایل ۷.۵ میلی متر، عرض آن ۷۱ میلی متر و ارتفاع نیز ۱۴۳.۵ میلی متر خواهد بود. دوربین برآمده همچنان در آیفون ۸ هم دیده می شود.

در تصاویر اثری از سنسور اثر انگشت دیده نمی شود، بنابراین می توان نتیجه گرفت که احتمالا این شرکت موفق شده سنسور مورد نظر را زیر نمایشگر جای دهد تا نیازی به دکمه و یا مکان مجزا نباشد.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato