اختلالی گسترده در اینستاگرام باعث پاک شدن بسیاری از حساب های کاربری شده است

اختلالی گسترده در اینستاگرام باعث پاک شدن بسیاری از حساب های کاربری شده است

اگر طی ساعات گذشته نتوانسته اید به حساب کاربری اینستاگرام تان وارد شوید، باید بدانید که در این مشکل تنها نیستید، چرا که ظاهرا وجود یک باگ در سیستم اینستاگرام توانسته که اختلالات گسترده ای را در این شبکه اجتماعی به وجود بیاورد.

طی ۲۴ ساعت گذشته بسیاری از کاربران اینستاگرام بابت این که نمی توانند وارد حساب کاربری شان شوند، اعتراض خود را در شبکه های اجتماعی به گوش سازندگان این اپلیکیشن رسانده اند.

بعضی کاربران می گویند که اینستاگرام بدون اخطار قبلی حساب کاربری شان را حذف کرده است

حتی بعضی کاربران خشمگین معتقدند که اینستاگرام بدون اخطار قبلی حساب کاربری آنان را غیر فعال یا به طور کامل حذف کرده است. اما اینستاگرام طی واکنشی رسمی به این موضوع اعلام کرده که به هیچ وجه حساب های کاربری را حذف نکرده و تمام آن ها دست نخورده باقی مانده اند.

سازنده این شبکه اجتماعی عکس محور وجود یک باگ را مقصر این اتفاق دانسته و اعلام کرده که "ما در تلاش هستیم که مشکل را هر چه سریع تر برطرف کنیم". بد نیست بدانید که راب کارداشیان، یکی از سلبریتی های آمریکایی هم چندی پیش نسبت به پاک شدن حساب کاربری اش از اینستاگرام اعتراض کرده بود.

با این حال علت پاک شدن حساب او ارسال عکس های خصوصی از نامزد سابقش در محیط اینترنت بوده و اینستاگرام مطابق قوانین خود به حذف حساب کاربری وی اقدام کرده است.

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato