تازه ترین تصاویر منتشر شده از پنل جلویی سامسونگ گلکسی نوت 8

بیش از یک ماه تا معرفی فبلت بعدی سامسونگ باقی مانده و تا کنون تصاویر و رندرهای زیادی از گلکسی نوت ۸ منتشر شده است. در یکی از تازه ترین موارد، تصویری در شبکه اجتماعی توییتر انتشار یافته که بنا بر شایعات، پنل جلویی نوت ۸ را نمایش می دهد.

خوشبختانه در رندر جدید، دستگاه روشن بوده و می توان اندازه حاشیه های نمایشگر را مشاهده کرد. همچنین با کمی دقت در تصویر، می توان دکمه پاور را در سمت راست بدنه و دکمه های ولوم و بیکسبی را در سمت چپ بدنه تشخیص داد، که چیدمان مشابهی را با پرچمداران اخیر سامسونگ نشان می دهد.

فلش دوربین نوت ۸ مابین لنزها و حسگر اثر انگشت قرار دارد

گفتنی است بر اساس تصاویری که پیش از این منتشر شده بود، سامسونگ در گلکسی نوت ۸ نیز مانند اس ۸ و اس ۸ پلاس، سنسور تشخیص اثر انگشت را به پنل پشتی و کنار ماژول دوربین انتقال داده اما این بار، با یک تغییر جزئی در چیدمان و برای کاهش احتمال برخورد انگشت کاربر با لنز، فلش LED را مابین حسگر مذکور و دوربین دوگانه دستگاه قرار داده است.

در نهایت می توان گفت با توجه به مجموعه تصاویر منتشر شده و تا به اینجای کار، تقریباً تصور خوبی از طراحی پرچمدار بعدی سامسونگ (که احتمالاً اول شهریور معرفی خواهد شد) داریم که البته مسلماً این امر، به معنی توقف انتشار تصاویر جدید نبوده و احتمالاً تا روز رونمایی، رندرها و تصاویر زنده بیشتری از گلکسی نوت ۸ در فضای اینترنت منتشر خواهد شد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟