مدیر ارتباطات موبایل سامسونگ: گلکسی نوت 8 نهم شهریور ماه معرفی خواهد شد

معمولاً پیش از معرفی موبایل های پرطرفدار و مورد انتظار، شاهد انتشار انواع و اقسام شایعات، تصاویر و تاریخ های احتمالی برای رونمایی و عرضه هستیم که تقریباً همیشه، تا ساعاتی پیش از معرفی رسمی نیز ادامه پیدا می کنند.

همان طور که می دانید، یکی از این تلفن های بسیار مورد انتظار گلکسی نوت ۸ سامسونگ بوده که تا کنون اخبار متنوعی در ارتباط با آن منتشر شده است. بر اساس همین اخبار، قرار بود فبلت جدید سامسونگ ۲۳ آگوست (اول شهریور) به بازار معرفی شود که حالا با انتشار اخبار جدید، تاریخ مورد بحث چند روزی تغییر کرده است.

آقای دونگژن تاریخ معرفی گلکسی نوت ۸ را پایان آگوست اعلام کرده است

طبق گزارشات، آقای «گائو دونگژن» مدیر بخش ارتباطات موبایل سامسونگ در یک کنفرانس خبری، رونمایی از گلکسی نوت ۸ در ماه آگوست را تایید کرده و تاریخ آن را پایان ماه میلادی مذکور اعلام نموده است. با این اوصاف در دیرترین حالت (۳۱ آگوست)، شاهد معرفی نوت ۸ در نهمین روز از شهریور ماه خواهیم بود.

آقای دونگژن همچنین عرضه فبلت بعدی سامسونگ را دو مرحله ای عنوان کرد و گفت در فاز اول (ماه سپتامبر) کشورهای کره جنوبی، انگلستان و آمریکا نوت ۸ را دریافت کرده و در فاز دوم (ماه اکتبر)، سایر نقاط جهان به محصول جدید سامسونگ دسترسی پیدا خواهند کرد.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟