واتس اپ حالا امکان اشتراک گذاری هر نوع فایلی را به کاربران می دهد

واتس اپ حالا امکان اشتراک گذاری هر نوع فایلی را به کاربران می دهد

طی آخرین به روز رسانی واتس اپ برخی از قابلیت های این پیام رسان محبوب نیز ارتقا داده شده است. پیش از این ارسال فایل ها تنها در قالب PDF امکان پذیر بود، اما هم اکنون کاربران می توانند هر نوع فایلی که دلشان می خواهد را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارند.

براساس اطلاعات وبسایت واتس اپ، این کمپانی محدودیتی ۱۰۰ مگابایتی را برای فایل های به اشتراک گذاشته شده در نظر گرفته است. با این حال برخی گزارشات منتشر شده نشان می دهند که کاربران آیفون قادر به ارسال فایل هایی با حجم بیشتر نیز هستند.

علاوه بر این قادر خواهید بود تمام تصاویر و ویدیوهای خود را با سوایپ به سمت بالا داخل ابزار دوربین این اپلیکیشن ببینید. همچنین در صورتی که بخواهید تعداد زیادی عکس را به یک باره ارسال کنید، این تصاویر درون یک آلبوم گروه بندی می شوند. از این پس واتس اپ دیگر تصاویر شما را فشرده نمی کند.

این بدان معناست که کیفیت اصلی تصاویر از بین نرفته و در همان حالت برای مخاطبین تان ارسال می شود. قابلیت تغییر فرمت نوشتاری نیز به واتس اپ اضافه شده و می توانید متن های خود را Bold و یا Italic نمایید و یا روی آن ها خط بکشید. برای استفاده از این گزینه ها کافیست رو متن مورد نظر خود ضربه بزنید و با انتخاب آیکن سه نقطه در سمت راست حالت دلخواه خود را انتخاب کنید.

این تغییرات جدیدترین ویژگی هایی هستند که در آخرین به روز رسانی به پیام رسان واتس اپ اضافه شده اند. واتس اپ در سال گذشته تماس ویدیویی را به کاربران خود معرفی کرد و در اوایل سال جاری نیز تأیید دو مرحله ای را به اپلیکیشن خود اضافه نمود.

در همین رابطه تیم واتس اپ تصمیم دارد که در طی به روز رسانی های آینده وضعیتی همچون استاتوس های اسنپ چت و فیلترهای مختلف تصویری را به اپلیکیشن خود اضافه کند.

یکپارچه سازی واتس اپ با سیری نیز از دیگر اقداماتی است که در دستور کار قرار دارد. این به روز رسانی هم اکنون برای دو سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس است و با مراجعه به فروشگاه های این دو پلتفرم قادر به دریافت آن خواهید بود.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato