با اپلیکیشن کمکی Nintendo Switch Online تجربه بهتری از بازی های آنلاین داشته باشید

با اپلیکیشن کمکی Nintendo Switch Online تجربه بهتری از بازی های آنلاین داشته باشید

کمپانی نینتندو برای کنسول جدید خود یعنی سوییچ، تصمیم گرفته توجه بیشتری به بخش آنلاین بازی هایش داشته باشد و اپلیکیشن جدید آن ها با نام Nintendo Switch Online که ساعاتی پیش روی سیستم عامل های iOS و اندروید عرضه شد هم قدمی رو به جلو برای رسیدن به همین هدف است.

این برنامه به دارندگان نینتندو سوییچ این امکان را می دهد تا یک تجربه به مراتب بهتر از بازی های آنلاین این کنسول داشته باشید. مثلا اگر شما Splatoon 2 را انجام دهید، با استفاده از این اپلیکیشن می توانید از مزیت های سرویس مخصوص این عنوان [با نام SplatNet 2] همانند اطلاعات نبردها یا نتیجه مسابقات بهره مند شوید.

جدا از این ویژگی، اپلیکیشن به بازیکن ها اجازه می دهد تا دوستان شان را از طریق شبکه های اجتماعی به انجام بازی با آن ها دعوت کنند. همچنین می توانید هنگام انجام بازی ها با بقیه بازیکن ها گفت و گو صوتی داشته باشید. البته همانند ویژگی «دعوت بازیکن ها»، قابلیت «چت با دوستان» هم مخصوص بازی هایی است که از آن پشتیبانی می کنند.

بد نیست اضافه کنیم که برای راه اندازی برنامه، نیازمند داشتن یک کنسول نینتندو سوییچ و اکانت نینتندو هستید. Nintendo Switch Online فعلا رایگان است اما تا سال ۲۰۱۸ که سرویس پولی آنلاین ژاپنی ها برای پلتفرم جدیدشان به راه می افتد احتمالا شاهد تغییراتی خواهیم بود.

Nintendo Switch Online
  • Nintendo Switch Online
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Nintendo
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۹۸.۵ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato