وزنیاک از علت فروش خوب آیفون می گوید

وزنیاک از علت فروش خوب آیفون می گوید

بسیاری استیو وزنیاک را یک افسانه زنده می دانند. او به عنوان هم-بنیانگذار اپل از همان ابتدا با این شرکت همراه بود و با وجود سابقه طولانی حضورش در این صنعت، هیچگاه در مورد خود دچار غرور نشد.

وزنیاک در سال ۱۹۸۵ و قبل از ورود خانواده محصولات انقلابی سری i اپل را ترک کرد و به همین خاطر نام وی هیچگاه در کنار آیفون به کار نمی رود، این در حالیست که او علاقه ای وصف ناشدنی به این صنعت دارد.

اوایل این هفته و زمانی که او در چین به سر می برد به طرح های هوشمندانه ای اشاره کرد که چینی ها برای تولید موبایل های ارزان قیمت با کارکردهای متعدد مورد استفاده قرار می دهند.

اما مهم ترین بخش از صحبت های وی را می توان دلایلی دانست که مردم در توجیه خرید محصولات گران قیمیت اپل می آورند؛ به گفته او این دلیل چیزی نیست جز آنکه خرید این محصولات سرمایه گذاری امنی است.

به بیان دیگر، وقتی شما یکی از نسخه های آیفون را خریداری می کنید، خوب می دانید که چه انتظاراتی باید از آن داشته باشید که اطمینان پذیری و نوآوری از جمله این موارد هستند. به گفته او، وقتی اپل را دوست داشته باشید حاضرید بابت خرید محصولاتش پول خرج کنید.

با در نظر داشتن شایعاتی که در مورد برچسب قیمتی آیفون ۸ منتشر شده، امسال بهترین زمان برای بررسی صحت و درستی ادعاهای وزنیاک است. گفتنی است هم بنیانگذار اپل اشاره ای هم به سهم بازار پایین اپل در بازار چین داشت و گفت: شاید اپل بالاترین سهم بازار را نداشته باشد و شاید جایگاه نخست این بازار از آن شرکت دیگری باشد، اما این شرکت باید محصولات با کیفیتی تولید کند که همین کار را هم انجام می دهد.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato