جان مک آفی بر اثر حمله افراد مهاجم به بیمارستان منتقل شده است

جان مک آفی بر اثر حمله افراد مهاجم به بیمارستان منتقل شده است

«جان مک آفی» مؤسس شرکت مک آفی و آنتی ویروس تجاری به همین نام، احتمالاً بر اثر حمله افراد مهاجم به بیمارستان منتقل شده است. شنبه همین هفته «جنیس مک آفی» همسر این شخصیت معروف دنیای تکنولوژی توییتی را با این محتوا منتشر کرد: «شوهرم هنوز نفس می کشد» و البته مقداری هم بد و بیراه و سخنان تهدیدآمیز نثار ضاربین کرد.

پس از پیگیری های انجام شده، مشخص شد که آقای مک آفی «به خاطر وضعیت پزشکی ناشی از حمله خارجی در بیمارستان بستری شده، اما به زودی مرخص خواهد شد». ظاهراً او قصد داشته در کنفرانس FreedomFest شرکت نماید، اما از بد روزگار سر از بیمارستان درآورده. گفتنیست چند روز قبل هم مک آفی از تلاش عده ای برای منصرف ساختنش از حضور در این مراسم خبر داده بود، اما ظاهراً تلاش های مسالمت آمیز آنها نتوانسته بود او را از تصمیمش باز دارد.

جان مک آفی مؤسس و مدیر اجرایی شرکت مک آفی به شمار می رود که به خاطر توسعه نرم افزار آنتی ویروسی به همین نام معروف است. اینتل در سال ۲۰۱۰ شرکت مک آفی را به مبلغ ۷.۶۸ میلیارد دلار خرید. او شرکت جدیدی به نام MGT Capital Investment را هم بنیان نهاد که به سرمایه گذاری در حوزه تکنولوژی می پردازد.

گفتنیست مک آفی در کنار توانمندی های فنی، زندگی نسبتاً پر جنجالی را سپری کرد. او در سال ۲۰۱۲ به خاطر مرگ همسایه اش مورد سوء ظن قرار گرفت، و در سال ۲۰۱۶ هم شانس خود را برای نامزدی ریاست جمهوری آمریکا آزمود، هرچند نتوانست به عنوان گزینه نهایی حزب لیبرترین انتخاب شود. هنوز مشخص نیست حمله اخیر به او با چه قصدی صورت گرفته است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato