نخستین شوی تلویزیونی فیسبوک از ماه آتی میلادی پخش می شود

نخستین شوی تلویزیونی فیسبوک از ماه آتی میلادی پخش می شود

ماه گذشته میلادی شنیدیم که فیسبوک مشغول سرمایه گذاری روی پروژه هایی جدید و ساخت محتوای ویدیویی است و حالا گزارش هایی منتشر شده که از پخش اپیزودهای ابتدایی یکی از این شوهای تازه طی ماه آگوست حکایت دارد.

این کمپانی شبکه اجتماعی در حال حاضر مشغول کار روی دو نوع محتوی ویدیویی متفاوت است؛ نخست، شوهای کوتاه و ارزان قیمت و دوم، شوهای پرهزینه تر و مشابه شوهای تلویزیونی که مدت زمانی برابر با سریال های رایج دارند. شویی که ماه آتی میلادی پخش خواهد شد، از نوع نخست است و هنوز مشخص نیست چه زمانی می توانیم منتظر ساخته های پرهزینه تر فیسبوک باشیم.

به گفته منابع نزدیک به فیسبوک، این کمپانی می خواسته پروژه جدیدش را از ماه گذشته پخش کند اما تولید آن، بیشتر از آنچه انتظار می رفته طول کشیده است؛ همچنین امکان دارد که باز هم به تعویق بیفتد.

این شوها در بخشی تازه از شبکه اجتماعی فیسبوک قابل مشاهده خواهند بود و نه از نیوز فید؛ اما این بخش جداگانه، تنها به ساخته های فیسبوک محدود نمی شود و میزبان ویدیوهای اسکریپت شده کاربران نیز خواهد بود. ظاهراً فیسبوک قصد دارد با این پروژه، به رقابت با یوتوب گوگل برود اما هنوز خیال رقابت با نت فلیکس یا HBO یا Showtime را در سر نمی پروراند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato