مدیر عامل هوآوی: میت 10 آیفون های امسال اپل را به چالش می کشد

مدیر عامل هوآوی: میت 10 آیفون های امسال اپل را به چالش می کشد

مدیر عامل هوآوی: میت 10 آیفون های امسال اپل را به چالش می کشد

همان طور که انتظار می رود، پرچمدار بعدی هوآوی «میت ۱۰» نام دارد و این موضوع در مصاحبه اخیر «ریچارد یو» مدیرعامل بخش محصولات مصرفی هوآوی با خبرگزاری بلومبرگ تأیید شده است.

آقای «یو» می گوید میت ۱۰ به «نمایشگری تمام صفحه» مجهز شده که احتمالاً به معنای حداقل حاشیه در طرفین است. البته این تصمیم هم قابل پیش بینی بود، چون در سال ۲۰۱۷ بیشتر موبایل های پرچمدار بازار به چنین سمتی پیش می روند تا روند کنونی در طراحی پر کاربرد ترین گجت همراه انسان ها را ادامه دهند.

تقریباً یک ماه قبل خبرهای نسبتاً موثقی در مورد نمایشگر بدون حاشیه میت ۱۰ شنیده بودیم و حالا به این ویژگی اطمینان کامل داریم. از جمله مشخصات دیگر این فبلت پرچمدار می توان به چیپست جدید کایرین ۹۷۰ اشاره کرد، که البته آقای «یو» در مورد آن سخن نگفت.

این مدیر ارشد هوآوی اظهار داشت میت ۱۰ در مقایسه با نسل بعدی آیفون، شارژدهی بالاتری خواهد داشت و از نظر سرعت شارژ و قابلیت های تصویربرداری هم بهتر از محصول ۲۰۱۷ اپل عمل خواهد کرد. البته مشخص نیست آقای «یو» تا چه اندازه نسبت به مشخصات آیفون های امسال مطمئن است که چنین ادعایی را مطرح می کند.

گفتنیست کمپانی چینی اهداف فروش خود را برای سال ۲۰۱۷ نسبت به سال ۲۰۱۶ چندان افزایش نداده و تمرکز اصلی اش را روی سودآوری گذاشته؛ این رویکرد تاکنون به خوبی پاسخ داده و افزایش ۳۶ درصدی درآمد را در نیمه نخست سال جاری میلادی برای آنها به ارمغان آورده. به خاطر همین موفقیت، مدیرعامل هوآوی اعلام کرد که از این به بعد تجارت موبایل های اقتصادی و ارزان قیمت را به خاطر حاشیه سود اندک، متوقف خواهد ساخت.

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل