تصویر منتسب به بسته بندی آیفون 8، طراحی نهایی این موبایل را نشان می دهد

تصویر منتسب به بسته بندی آیفون 8، طراحی نهایی این موبایل را نشان می دهد

امروز علاوه بر تصویر شماتیک آیفون ۸ در فرمور اسپیکر هوشمند هوم پاد، عکس دیگری هم در شبکه های اجتماعی چینی منتشر شده که طراحی نهایی این موبایل مورد انتظار را نشان می دهد.

در این عکس که به برگه چاپی مربوط به بسته بندی آیفون ۸ منتسب شده، نحوه خروج محل تعبیه سیم کارت از دستگاه را می بینیم که البته موضوع مهمی نیست، اما مهم تر از آن طراحی ظاهری کل دستگاه است که با شایعات پیشین کاملاً همخوانی دارد.

با توجه به این تصویر، تمام پنل جلوی دستگاه با نمایشگر پوشانده شده و فقط قسمت کوچکی از بالای آن به اسپیکر، دوربین و حسگرها اختصاص یافته. چنین طرحی قبلاً در رندرهای مختلف دیده شده و به تأیید سازندگان قاب های محافظ هم رسیده بود.

اگرچه این تصویر کاملاً شبیه برگه های راهنما در بسته بندی آیفون های کنونیست، اما منابع خبری در مورد اصالت آن تردید دارند. علاوه بر نامطمئن بودن فرد افشاگر، تاکنون سابقه نداشته که اطلاعات بسته بندی آیفون به این زودی فاش شود.

گفتنیست جعلی بودن عکس فوق به معنای تکذیب شکل ظاهری آیفون ۸ نیست. همین امروز، توسعه دهندگان پلتفرم اپل با کنکاش در کدهای داخلی اسپیکر هوشمند هوم پاد، توانستند اطلاعات خوبی را در مورد این موبایل به دست آورند و طراحی آن را هم تأیید کنند.

با این حال در کنار طراحی نوین و زیبا، عوامل متعدد دیگری هم در موفقیت نهایی این محصول گران قیمت نقش دارند و باید دید آیا اپل می تواند انتظارات بالا را در مورد آیفون ۸ برآورده سازد یا خیر.

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato