همه چیز درباره آیفون 13
همراه اول و ایرانسل تعرفه های ارتباطی حجاج را کاهش دادند

همراه اول و ایرانسل تعرفه های ارتباطی حجاج را کاهش دادند

با اعزام نخستین گروه از حجاج ایرانی به مدینه منوره، اپراتورهای برتر کشور هم بسته های حمایتی خود را برای کمک به زائرین سرزمین وحی ارائه کرده اند.

شرکت ایرانسل در همین رابطه اعلام کرد که «روزانه ۱۰ مگابایت اینترنت رایگان به حجاج هدیه می دهد»، ضمن اینکه امکان استفاده از تعرفه های مقرون به صرفه و بسته های متنوع اینترنتی را برای آنها فراهم می سازد.

طبق بیانیه روابط عمومی شرکت ایرانس، زائرین با شماره گیری کد دستوری #۸*۱۱۱* می توانند بسته رایگان ۱۰ مگابایتی روزانه را فعال نمایند، ضمن اینکه بسته های ۳۰۰ و ۶۰۰ مگابایتی یک هفته ای هم به ترتیب با قیمت های ۳۰ و ۵۰ هزار تومانی فراهم شده اند.

گفتنیست تعرفه مکالمه رومینگ بین المللی ایرانسل برای حجاج ایرانی برابر با ۵۹۹ تومان، ارسال پیامک ۲۹۹ تومان، و دریافت پیامک رایگان است. روشن بودن موبایل مشترکین در حالت رومینگ هیچ هزینه ای در پی ندارد.

در همین راستا، روابط عمومی همراه اول هم از «کاهش چشمگیر تعرفه ارتباطی حجاج در حج تمتع ۹۶» خبر می دهد. به گزارش شرکت ارتباطات سیار ایران، مکالمات دریافتی، داخلی، تماس با ایران، اینترنت همراه و پیامک های ارسالی، همگی شامل تخفیف های ۷۲ و ۹۲ درصدی شده اند.

بر این اساس، تعرفه مکالمات داخلی و تماس با ایران به ازای هر دقیقه ۵۴۹ تومان، مکالمه دریافتی به ۶۴۹ تومان و ارسال پیامک به ۱۴۹ تومان رسیده، ضمن اینکه دریافت پیامک همچنان رایگان است. هر مگابایت اینترنت هم در حالت رومینگ بین الملل، ۱۴۹ تومان هزینه در بر خواهد داشت.

همراه اول تأکید می کند که بسته های اینترنتی در هنگام استفاده از سرویس رومینگ بین الملل، غیر فعال بوده و هزینه بر اساس مگابایت محاسبه خواهد شد.

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato