همراه اول جزئیات تخفیف ها و جوایز طرح «محدوده 1000» را اعلام کرد

همراه اول جزئیات تخفیف ها و جوایز طرح «محدوده 1000» را اعلام کرد

همراه اول از اجرای جشنواره جدیدی به نام «محدوده ۱۰۰۰» خبر می دهد که از ابتدای مرداد ماه آغاز شده و تا پایان مهر ادامه خواهد داشت.

در این طرح، می توانید با شماره گیری کد #۱*۱۰۰۰* بسته مکالمه یک ماهه ای را دریافت کنید که دقایق مشخصی از مکالمه درون شبکه را با قیمت ۱۵ تا ۱۶ تومان به ازای هر دقیقه به شما پیشنهاد می دهد.

همچنین از نخستین شنبه مرداد ماه، کلیه مشترکین دائمی و اعتباری که در طول هفته حتی یک روز از بسته های اینترنتی آلفا پلاس استفاده کرده باشند، در قرعه کشی هفتگی یک دستگاه موتور ۱۰۰۰ به ارزش یکصد میلیون تومان شرکت داده می شوند.

علاوه بر موتور ۱۰۰۰ که به صورت هفتگی قرعه کشی می شود، در پایان جشنواره یعنی پایان مهر ماه هم تمامی مشترکین دائمی و اعتباری جدید بعلاوه سیم کارت هایی که در این بازه مجدداً فعال شوند، در قرعه کشی ۱۰۰۰ دستگاه موبایل شرکت داده خواهند شد. این موبایل ها با فناوری نسل ۴.۵ اینترنت همراه سازگار هستند.

تمام مشترکین اعتباری و دائمی جدید و مشترکینی که طی بازه زمانی سه ماهه فوق به شبکه همراه اول ترابرد کنند، بسته ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه داخل شبکه، ۱۰۰۰ پیامک داخل شبکه، و حجم نامحدود اینترنت را با مدت اعتبار یک هفته دریافت خواهند کرد.

همچنین کلیه مشترکینی که در طول جشنواره سیم کارت خود را به یوسیم (USIM) تعویض کنند هم ۱۵ الی ۲۰ گیگابایت اینترنت هدیه دریافت می نمایند. این بسته ها در بازه زمانی یک ماهه قابل مصرف خواهند بود.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato