گوگل به زودی یک مسدودکننده تبلیغات به مرورگر کروم اضافه می کند

گوگل به زودی یک مسدودکننده تبلیغات به مرورگر کروم اضافه می کند

تبلیغات آزاردهنده بعضی وب سایت ها همیشه یکی از بزرگترین معضلات کاربران اینترنتی بوده است و حالا گزارشات نشان می دهند که گوگل هم با آگاهی از این وضعیت برنامه دارد تا سال آینده یک ابزار مسدودکننده تبلیغات (Ad-Blocker) به مرورگر معروف خود یعنی کروم اضافه کند.

با استناد به اطلاعات به دست آمده، گوگل پیرامون تغییرات جدید مرورگرش به ناشران هشدار داده و این شرکت قابلیت یاد شده را به نسخه های پیش نمایش اپلیکیشن های اندروید کروم افزوده است. بنابراین تسترها با دانلود آخرین نسخه از Chrome Canary می توانند قابلیت مسدودکننده تبلیغات را امتحان کنند.

با توجه به اینکه کمپانی گوگل بخش زیادی از درآمدش را از طریق تبلیغات به دست می آورد، شاید این تصمیم آن ها را عجیب بخوانید ولی مهمترین هدف مسدودکننده جدید کروم «تبلیغات مزاحم» است. تبلیغات غیرقابل قبولی که توسط گروهی با نام Coalition for Better Ads مشخص خواهند شد.

اعضای این گروه را هم کارکنانی از گوگل، فیسبوک، واشینگتون پست و News Corp تشکیل می دهند. همچنان مشخص نیست این قابلیت چه زمانی به نسخه های اصلی یا حتی بتا اضافه می گردد اما معمولا ویژگی های ورژن پیش نمایش کروم چند ماه بعد به این نسخه ها افزوده می شوند.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato