ال جی استفاده از پنل OLED در موبایل V30 را تأیید کرد

ال جی استفاده از پنل OLED در موبایل V30 را تأیید کرد

ما اطلاعات بسیاری در مورد تلفن همراه LG V30 داریم اما حالا شرکت سازنده برای تایید آن ها امروز اعلام کرد که V30 همانطور که انتظار می رفت دارای نمایشگر OLED به ابعاد ۶ اینچ و لبه های خمیده و حاشیه های اندک است.

در قیاس با آخرین پرچمدار این شرکت LG G6، که نمایشگر تخت LCD داشت، رسیدن به این مرحله پیشرفت بزرگی برای ال جی است. آخرین باری که ال جی از نمایشگر OLED استفاده کرد، شاهد موبایل G Flex 2 بودیم.

اگرچه جی ۶ هم نمایشگر ال سی دی فوق العاده ای داشت اما داشتن نمایشگر OLED منافع بسیاری دارد. در تکنولوژی جدیدتر، ضخامت کاهش یافته، رنگ ها پر توان تر نمایش داده می شود و حتی در زیر نور آفتاب نیز تا حدی قابل استفاده هستند.

علاوه بر همه این ها، تلفن همراهی که بخواهد برای نمایش محتوای واقعیت مجازی آماده باشد نیز باید نمایشگر OLED داشته باشد تا زمان پاسخ دهی مناسب را در اختیار کاربر قرار دهد.

بخش نمایشگرهای ال جی قدرت زیادی در تولید پنل های OLED دارد که از جمله آن ها می توان به نمایشگرهای بزرگ برای تلویزیون ها و نمایشگرهای کوچکتر P-OLED (پی به مفهوم پلاستیک) برای موبایل ها اشاره کرد. V30 هم از همین مدل نمایشگرهای پلاستیکی استفاده می کند تا لبه ها را خمیده کرده و موبایل باریک تر شود. با این حال قرار نیست مثل سیر G Flex شاهد خم شدن آن باشیم چون سطح نمایشگر پوشیده از گوریلا گلس ۵ است.

در کنار این خبر، ال جی ظاهر V30 را هم اندکی نمایش داد که در ابتدای مطلب آن را مشاهده می کنید. ال جی گفته حاشیه بالایی این موبایل در مقایسه با V20 کاهش ۲۰ درصدی داشته در حالی که حاشیه بخش پایینی ۵۰ درصد کوچکتر شده، در واقع چیزی نزدیک به گلکسی اس ۸ و گلکسی نوت ۸.

ال جی در تاریخ ۹ شهریور در برلین رویدادی را برگزار خواهد کرد که طی آن از موبایل V30 رونمایی خواهد شد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato