اپل تا کنون بیش از ۱.۲ میلیارد دستگاه آیفون فروخته است

اپل تا کنون بیش از ۱.۲ میلیارد دستگاه آیفون فروخته است

تیم کوک مدیر عامل اپل در خلال کنفرانس ارائه گزارش مالی سه ماهه دوم این شرکت در سال ۲۰۱۷ اعلام داشت که شرکت متبوعش از زمان رونمایی موبایل انقلابی خود در سال ۲۰۰۷ تا امروز بیش از ۱.۲ میلیارد دستگاه آیفون را به فروش رسانده است.

سال گذشته این رقم چیزی در حدود یک میلیارد دستگاه اعلام شده بود. این یعنی شرکت ساکن کوپرتینو توانسته در طی یک سال گذشته حدود ۲۰۰ میلیون واحد از مدل های مختلف تلفن هوشمند محبوب خود را به فروش برساند.

فقط در یک سال گذشته ۲۰۰ میلیون آیفون در سرتاسر دنیا به فروش رفته است
نکته جالب آمارهای فروش آن است که در این یک سال بیشترین فروش متعلق به گران قیمت ترین مدل بوده، طوری که آیفون ۷ پلاس فروشی بالاتر را نسبت به آیفون ۶s پلاس در سال قبل از آن تجربه کرده است. بسیاری این افزایش فروش را تا حدود زیادی مدیون استفاده از دوربین با لنز دوگانه در مدل مورد بحث می دانند.

حالا و در آستانه سالگرد دهمین سال معرفی نخستین نسل از آیفون افسانه ای، علاقه مندان اشتیاق بالایی برای معرفی نسل تازه این موبایل هوشمند دارند، محصولی که انتظار می رود به همین مناسبت ویژگی های متمایز زیادی را نسبت به آیفون های سال های گذشته در خود داشته باشد.

از جمله این موارد می توان به مجهز شدن آیفون ۸ به نمایشگر OLED بدون حاشیه برای نخستین بار و حذف کامل دکمه فیزیکی هوم اشاره کرد. ضمن این که گفته شده قرار است با استفاده از فناوری تشخیص چهره سه بعدی روشی جدید و امن برای باز کردن قفل دستگاه در اختیار کاربران قرار گیرد.

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato