حساب کاربری رسمی اپل در اینستاگرام آغاز به کار کرد

حساب کاربری رسمی اپل در اینستاگرام آغاز به کار کرد

حساب کاربری اپل در اینستاگرام امروز به صورت رسمی آغاز به کار کرد. این کمپانی در حال حاضر مجموعه ای از تصاویر ثبت شده با آیفون توسط عکاسان مختلف را به نمایش گذاشته و آن را «نگاهی از دریچه دوربین آیفون کاربران سرتاسر جهان» نامیده است.

در واقع هر پست این صفحه، ویدیویی از عکس های یک کاربر و فایلی صوتی از توضیحات او در مورد تصاویر ثبت شده را نشان می دهد. اپل کاربران اینستاگرام را دعوت کرده تا با استفاده از هشتگ ShotoniPhone# در این پروژه شرکت کنند.

اپل مدتهاست که چندین حساب کاربری تأیید شده برای بخش های مختلف کسب و کارش از جمله اپل موزیک، آیتونز، بیتس، آیبوکس و شوهای تلویزیونی Carpool Karaoke و Planet of the Apps در اختیار دارد، اما مشخص نیست چرا تازه به فکر نمایش توانایی تصویربرداری آیفون افتاده، قابلیتی که همواره نقش بسزایی را در کمپین های تبلیغاتی آنها ایفا می کند.

اهالی کوپرتینو حتی در بیلبوردهای تبلیغاتی شهری هم از عبارت «ثبت شده با آیفون» استفاده کرده اند، اما در اینستاگرام که بزرگ ترین شبکه اجتماعی عکس-محور در سطح جهان محسوب شده و تقریباً در تمامی موبایل ها حضور دارد، تاکنون فعالیتی نداشته اند.

فیل شیلر رابطه خوبی با اینستاگرام ندارد

البته شاید سابقه تنش های بین دو کمپانی در این تصمیم نقش داشته است. فیل شیلر، مدیر ارشد بخش بازاریابی جهانی اپل در سال ۲۰۱۲ پس از عرضه اپلیکیشن اینستاگرام برای پلتفرم اندروید، حساب کاربری خودش را حذف کرد و گفت این شبکه بیش از حد بزرگ شده است.

به هر حال، اینستاگرام اکنون بیش از ۷۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه دارد و آنقدر بزرگ و تأثیر گذار است که اپل هم نمی تواند آن را نادیده بگیرد؛ پس چه جایی بهتر از اینستاگرام برای نمایش عکاسی حرفه ای با آیفون؟

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato