دور تازه شایعات آیفون 8 از رنگ جدید طلایی-مسی و قیمت بالای آن حکایت دارند [به روز رسانی]

امروز هم شبکه های اجتماعی کشور چین همچون روزهای قبل، شایعات دیگری را پیرامون آیفون ۸ منتشر کرده اند. نایب رئیس کمپانی فاکسکان در حساب کاربری رسمی خود اعلام کرده که موبایل پریمیوم اپل در سال ۲۰۱۷ به هیچ وجه ارزان نخواهد بود، چون نرخ بازدهی خط تولید نمایشگر اولد به خاطر طراحی ویژه این قطعه، بسیار پایین است.

«لو ژانگ شنگ» یکی از مدیران ارشد فاکسکان در پیامی که اکنون حذف شده، اعلام کرد نمایشگر عجیب و غریب و غیر یکنواخت آیفون ۸ (اشاره به لبه بالای آن) در روند تولید تا ۴۰ درصد با خرابی مواجه می شود و به همین دلیل، بازده این قطعه بسیار پایین است. به همین دلیل عرضه این موبایل برتر با محدودیت مواجه شده و قیمت بالایی را برای آن به همراه دارد.

از طرفی، تصاویر منتسب به قاب پشتی آیفون ۸ هم در منابع خبری منتشر شده اند که علاوه بر نمونه های معمول مشکی و نقره ای، رنگ طلایی مایل به مسی را هم نشان می دهند.

مینگ-چی کو، تحلیلگر باسابقه مؤسسه KGI هم قبلاً اعلام کرده بود آیفون ۸ تنوع رنگ کمتری در مقایسه با دیگر آیفون ها خواهد داشت، اما به رنگ های نهایی آن اشاره نکرده بود.

نهایتاً تصویر دیگری از خط تولید فاکسکان فاش شده که جعبه ای پر از آیفون را نشان می دهد، با این تفاوت که این بار شاهد حسگر اثر انگشت در پشت بدنه هستیم. البته از آنجا که نسبت به طراحی نهایی آیفون ۸ اطمینان کافی داریم، احتمالاً جعبه فوق به شرکتی چینی تعلق داشته باشد که به تولید و فروش کپی موبایل های اپل مشغول است.

گفتنیست اپل در رویداد خبری ماه آتی میلادی یعنی سپتامبر، موبایل های سال ۲۰۱۷ خود را معرفی خواهد کرد، اما تا آن زمان باید منتظر خبرهای بیشتری از این دستگاه ها، به خصوص آیفون ۸ باشیم.

 

به روز رسانی:

ایوان بلس امروز تصویری منتسب به آیفون ۸ منتشر کرده که این موبایل را درون قاب محافظ ساخت شرکت Urban Armor Gear نشان می دهد:

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟