نوکیا 8 تصادفاً لو رفت؟

نوکیا 8 تصادفاً لو رفت؟

شرکت «HMD Global» اگرچه در سال جاری چند موبایل هوشمند جدید نوکیا معرفی کرده اما آنچه طرفداران نوکیا منتظرش هستند، یک پرچمدار برای اکوسیستم اندروید است.

حالا به نظر می‌رسد که نوکیا ۸، پرچمداری که از مدت‌ها پیش شایعاتی در موردش شنیده می‌شود، بالاخره قرار است به زودی رونمایی شود. از کجا می‌دانیم؟ روز گذشته نوکیا یک تیزر کوتاه و چند ثانیه‌ای (به مناسبت روز جهانی گربه!) منتشر کرد و چند تصویر را درون یک موبایل به نمایش کشید. اما خود این موبایل، به نظر یک نمونه کاملاً جدید می آمد که حاشیه نمایشگر کمتری نسبت به مدل‌های دیگر نوکیا داشت.

البته همانطور که در تصویر فوق می‌بینید، هنوز هم حاشیه نمایشگر در قسمت بالا و پایین وجود دارد ولی برای طرفین تقریباً وجود ندارد و نمایشگر از هر دوطرف نامحدود به نظر می‌رسد. به هر حال، در ویدیوی کوتاه پایین، خودتان موبایل نوکیا را ببینید و قضاوت کنید.

بر اساس شایعات قبلی، نوکیا ۸ باید مشخصاتی شبیه به سایر پرچمدارهای ۲۰۱۷ دنیای اندروید داشته باشد. چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ و ۴ گیگابایت رم از طرف چندین منبع گزارش شده اند در حالی که گفته می‌شود دوربین اصلی، دارای سیستم سنسورهای دوگانه (عمودی) خواهد بود و ماژول دوربین از طرف Carl Zeiss تولید می‌شود.

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato