رسما تایید شد: دوربین ال جی V30 به لنزهایی با گشودگی دیافراگم f/1.6 مجهز می شود

رسما تایید شد: دوربین ال جی V30 به لنزهایی با گشودگی دیافراگم f/1.6 مجهز می شود

ال جی تقریبا هیچ مهارتی در حفظ اسرار مربوط به تلفن های همراهش ندارد و یا می گذارد آن ها به راحتی لو بروند یا خودش تک تک ویژگی های موبایلش را پیش از معرفی رسمی به مخاطبان می گوید و حرفی ناگفته باقی نمی گذارد. در حالی که ال جی V30 قرار است در تاریخ ۹ شهریور در نمایشگاه IFA برلین معرفی شود، ال جی یک ویژگی دیگر این موبایل را معرفی کرد.

V30 قرار است اولین تلفن همراه با گشودگی دیافراگم f/1.6 باشد که در مقایسه با لنزهای f/1.8 اجازه ورود ۲۵ درصد نور بیشتر را می دهد. تلفن هایی نظیر آیفون ۷ که قدرت تصویربرداری فوق العاده ای دارند لنز f/1.8 دارند و حالا V30 می تواند تصاویری شاداب تر ارائه دهد. جدا از دهانه بازتر لنز، در دوربین جدید از لنز شیشه ای استفاده شده که به گفته ال جی سبب می شود همه چیز شفاف تر و بیشتر شبیه به واقعیت باشد.

البته هنوز مشخص نیست که آیا یکی یا هر دو دوربین پشتی V30 قرار است به این فناوری مجهز شوند چون همانطور که می دانید و در تصویر بالا هم مشخص است، V30 دارای دوربین دوگانه است.

از دو سال پیش تاکنون، ال جی سعی کرده تا با سری V تمرکز خاصی روی محتوای چند رسانه ای داشته باشد. با V10 شاهد یکی از بهترین دوربین های بازار بودیم، سال قبل با V20 هم بهترین صدا را در بین همه تلفن های همراه داشتیم. احتمالا V30 می خواهد هر دو ویژگی را یک جا ارائه دهد.

جالب اینکه V30 قرار است ضمن حفظ نمایشگر ۶ اینچی OLED، اما از V20 بدنه کوچکتری داشته و همانند LG G6 نسبت تصویر ۲:۱ ارائه دهد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato