تصویری نه چندان واضح از گلکسی نوت 8 که وجود دوربین دوگانه پشتی را تایید می کند

تصویری نه چندان واضح از گلکسی نوت 8 که وجود دوربین دوگانه پشتی را تایید می کند

امروز بار دیگر تصویری زنده منتسب به فبلت پرچمدار سامسونگ در فضای مجازی منتشر شده که می تواند تاییدی دوباره بر بهره مندی گلکسی نوت ۸ از دوربین پشتی دوگانه باشد.

فاصله حسگر اثر انگشت و لنز دوربین در بدنه پشتی کمی بیشتر شده است

ضریب واقعی بودن این تصویر وقتی بالا می رود که بدانیم منبع انتشار آن حساب توییتری افشا کننده مشهور Evan Blass باشد. عکس گرچه از زاویه چندان مناسبی گرفته نشده، اما به خوبی نشان می دهد که به احتمال فراوان گلکسی نوت ۸ اولین موبایل از سامسونگ خواهد بود که در بدنه خود میزبان دوربین با لنز دوگانه می شود.

در کنار دو لنز دوربین، فلش دوگانه و البته سنسور اثر انگشت و تشخیص ضربان قلب نیز در این تصویر قابل مشاهده هستند. حضور سنسور اثر انگشت در کنار ماژول دوربین یکی از معدود انتقادهای جدی به پرچمداران جدید سامسونگ بود، اما به نظر می رسد که کره ای ها هنوز هم به این رویکرد اعتقاد دارند. گرچه از روی دیگر رندرهای منتشر شده می توان چنین برداشت کرد که در گلکسی نوت ۸ فاصله حسگر با نزدیک ترین لنز کمی بیشتر شده تا احتمال اشتباه به حداقل برسد.

ماژول دوربین به مانند گلکسی S8 از بدنه پشتی بیرون زده است، اگر چه مقدار این بیرون زدگی واقعاً ناچیز خواهد بود.

از دیگر مشخصات احتمالی فبلت مورد انتظار سامسونگ می توان به نمایشگر ۶.۳ اینچی از نوع Super AMOLED با کیفیت QHD اشاره کرد. این محصول به طور رسمی در تاریخ چهارشنبه اول شهریور ماه رونمایی خواهد شد.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato