نسخه موبایل بازی تایتان فال منتشر شد

نسخه موبایل بازی تایتان فال منتشر شد

نزدیک به سه ماه پیش شرکت الکترونیک آرتز با همکاری کمپانی معروف Nexon نسخه موبایل بازی تایتان فال را تحت عنوان Titanfall: Assault معرفی کرد و حالا با توجه به اطلاعات به دست آمده، این اپلیکیشن منتشر شده و هم اکنون می توانید با دانلود آن طعم جنگ ربات های عظیم را روی تلفن های هوشمند بچشید.

از دیدگاه گیم پلی برای ساخت Titanfall: Assault الهامات زیادی از عنوان کلش رویال گرفته شده است و حتی با وجود تفاوت ها میان مکانیزم های مبارزات این دو بازی، در بعضی بازخوردها آن را یک کلون از ساخته معروف کمپانی سوپرسل به حساب می آوردند.

در اینجا بیش از حمله می توانید کارت های خود را بین سربازان یا ربات ها انتخاب نموده و سپس طی جنگ های تن به تن و همزمان به رقابت با بقیه بازیکن ها بپردازید. هدف شما هم این است تا سه نقطه از نقشه که مشخص شده را به دست آورید یا منطقه اصلی رقیب را نابود کنید.

Titanfall: Assault که به نوعی ترکیب دو سبک کارتی [برای انتخاب سربازان] و MOBA [به خاطر چگونگی طراحی نقشه ها] به حساب می آید، رایگان بوده و فعلا از بین ۱۲ هزار رای توانسته میانگین امتیازی ۴.۱ را در فروشگاه گوگل پلی کسب کند. این عنوان را هم اکنون می توانید برای اندروید یا iOS دانلود کنید.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato