مذاکره اپل با یک شرکت بیمه گذار برای فروش ۲۳ میلیون دستگاه ساعت هوشمند به آن

مذاکره اپل با یک شرکت بیمه گذار برای فروش ۲۳ میلیون دستگاه ساعت هوشمند به آن

براساس گزارشی جدید اپل با شرکت بیمه ای Aetna وارد مذاکرات پنهان شده تا راه های فروش همراه با تخفیف اپل واچ به ۲۳ میلیون بیمه شونده این شرکت را مورد بررسی قرار دهد.

البته باید اشاره کنیم که هم اکنون پنجاه هزار نیروی این کمپانی می توانند اپل واچ را همراه با تخفیف های قابل توجه خریداری نمایند اما برنامه این است که امکان استفاده از این تخفیف ها و در نهایت قابلیت های ساعت هوشمند اپل در زمینه سلامت و تناسب اندام برای مشتریان Aetna نیز فراهم گردد.

ملاقات ها میان اپل و Aetna پنجشنبه و جمعه گذشته در کالیفرنیای جنوبی در جریان بود و علاوه بر سران هر دو شرکت، مدیران ارشد اطلاعات پزشکی از بیمارستان های مختلف آمریکا نیز در آن حضور یافتند.

Aetna امیدوار است که با فراهم نمودن امکان استفاده از اپل واچ برای مشتریانش و به دنبال آن ترویج تغذیه سالم و ورزش، آنها را در رسیدن به سلامت یاری دهد. به این ترتیب مشتریان این شرکت در روزهای کمتری بیمار خواهند بود و کمتر به پزشک مراجعه می کنند و در نهایت Aetna دیگر مجبور به پرداخت هزینه های سنگین درمانی و جراحی های پیچیده افراد تحت پوشش خود نخواهد بود.

اما یکی از حوزه هایی که اپل در آن بسیار فعال عمل می کند دیابت است. افراد مبتلا به این بیماری در روزهای مختلف هفته میزان قابل توجهی پول صرف پایش قند خون خود می کنند و به همین خاطر مدت هاست که اپل به دنبال راه هایی برای استفاده از اپل واچ به منظور پایش سطح قند خون افراد است.

به این ترتیب همانطور که در بالا اشاره کردیم به میزان زیادی در هزینه های Aetna صرفه جویی می شود و این شرکت می تواند از محل پول های صرفه جویی شده برای پرداخت سوبسید و تهیه اپل واچ برای کاربرانش استفاده نماید.

گفتنی است در سه دوم سال ۲۰۱۷ شرکت کالیفرنیایی ۲.۷ میلیون دستگاه ساعت هوشمند خود را به اقصی نقاط دنیا صادر کرد که این رقم نسبت به ۱.۸ میلیون عدد اپل واچ فروخته شده آن در سه ماهه اول سال به مراتب بیشتر است.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato