گلکسی نوت ۸ بنچمارک های AnTuTu و GFXBench را پشت سر گذاشت

گلکسی نوت ۸ بنچمارک های AnTuTu و GFXBench را پشت سر گذاشت

طبق پیش بینی های صورت گرفته موبایل گلکسی نوت ۸ سامسونگ هفته آینده رونمایی می شود اما تا به امروز جزئیات زیادی در رابطه با امکانات این اسمارت فون به بیرون درز کرده و برای نمونه می دانیم که پرچمدار آتی سامسونگ مجهز به دوربین دوگانه یا نمایشگر اینفینیتی است.

حالا ظاهرا نوت ۸ سری به بنچمارک های GFXBench و آنتوتو زده تا ابعاد بیشتری از امکانات و قابلیت هایش برایمان روشن شود. آنطور که به نظر می آید این اسمارت فون اولین عضو از خانواده نوت خواهد بود که به رم ۶ گیگابایتی مجهز می گردد.

با نگاه به اسکرین شات مربوط به عملکرد این تلفن همراه در بنچمارک آنتوتو درخواهیم یافت که دستگاه شماره مدل SM-N9500 را دارد و این نشان می دهد که احتمالا با نسخه چینی از اسمارت فون مورد بحث روبرو هستیم. چیپست موبایل اسندراگون ۸۳۵ است که با پردازنده گرافیکی آدرنو ۵۴۰ همراه شده.

طبق آنچه در خبرها خواندید این موبایل به دوربین اصلی دوگانه مجهز خواهد بود منتها با ترکیب لنزهای ۱۲ و ۸ مگاپیکسلی و سیستم عامل آن نیز جدیدترین نسخه از اندروید است.

۶۴ گیگابایت حافظه داخلی در کنار رزلوشن نمایشگر ۱۰۸۰ در ۲۲۲۰ پیکسلی که امسال به صورت پیشفرض روی تمامی موبایل های پرچمدار این شرکت دیده می شود از دیگر امکانات ثبت شده برای SM-N9500 در آنتوتو است.

در هرصورت موبایل مورد بحث توانسته امتیازی برابر با ۱۷۹۰۰۰ را در این بنچمارک به دست بیاورد که به میزان قابل توجهی از نمره ۱۶۸۱۳۳ کسب شده توسط گلکسی اس ۸ پلاس بیشتر است.

اما اگر نگاهی به فهرست منتشر شده برای این موبایل در بنچمارک GFXBench بیاندازید متوجه چندین تفاوت در قابلیت های دستگاه می شوید؛ البته سیستم عامل و حافظه های ذکر شده یکی هستند اما در این بنچمارک از سیستم روی چیپ اگزینوس ۸۸۹۵ همراه با پردازنده گرافیکی  Mali-G71 سخن به میان آمده. ابعاد نمایشگر نیز برابر با ۶.۴ اینچ عنوان شده که رزلوشن آن بیشتر از رقم ذکر شده در آنتوتو است.

در این میان اما ظرفیت باتری را می توان قطعه گم شده از پازل نوت ۸ دانست!

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato