طرح مفهومی جدید از آیفون پرو، دکمه هوم مجازی را نشان می دهد

طرح مفهومی جدید از آیفون پرو، دکمه هوم مجازی را نشان می دهد

جان کالکینز، پس از لو رفتن کدهای مرتبط با آیفون ۸ از جمله طراحانی بود که دست به خلاقیت زد و بر مبنای آن کدها، شروع به طراحی سیستم عامل این موبایل کرد. از نگاه وی، iOS 12 قرار است شبیه به تصاویری باشد که در ادامه مطلب می بینید.

تصاویر منتشر شده شدیدا بر مبنای آیفون ۸ یا آیفون پرو که قرار است بدون دکمه هوم فیزیکی در زیر نمایشگر عرضه شود، طراحی شده اند و نمایشگر OLED و بدون حاشیه آن در کنار دکمه هوم مجازی، سوژه اصلی طراحی ها بوده است.

برای مثال، در این تصاویر یک هوم بار می بینیم که در آن نوتیفیکیشن ها، شورتکات ها، ویجت ها و دیگر امکانات قرار گرفته اند. بسیار شبیه به Function Area که پیشتر در طرحی دیگر مطرح شده بود.

همانند تاچ بار در مک بوک پرو، این ناحیه با نام هوم بار نیز می تواند به شدت متغیر بوده و با اجرای هر اپلیکیشن شکلی متفاوت پیدا کند. اگر واقعا چنین تغییراتی در iOS 12 ایجاد شود، ارزش خرید آیفون پرو بسیار بالا می رود.

اپل تاکنون قابلیت حالت تاریک را به iOS اضافه نکرده بود اما حالا با وجود نمایشگر OLED بعید نیست که چنین اتفاقی رخ دهد و از این سو، کالکینز همه تصاویر خود را با رابط کاربری تیره ساخته است.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato