همه چیز درباره آیفون 12

نمای ظاهری آیفون 8 در ایمیل تبلیغاتی اپلیکیشن مک دونالد

در یک اتفاق جالب، ایمیلی تبلیغاتی متعلق به رستوران های زنجیره ای مک دونالد تصویری از نمای ظاهری آیفون 8 اپل را به نمایش گذاشته است.

به احتمال زیاد این اقدام تنها یک ترفند تبلیغاتی است

پیش از این تصاویر متعددی منتسب جدیدترین آیفون اپل در فضای مجازی منتشر شده بود، اما تا به حال چیزی جز رندرهای اولیه و عکس هایی از ماکت این موبایل هوشمند در اختیار نداشتیم. حال به لطف یک ایمیل تبلیغاتی متعلق به رستوران های زنجیره ای مک دونالد می توانیم تصویری واضح از پنل جلوی آیفون 8 را ببینیم.

تبلیغ مذکور مربوط به اپلیکیشن سفارش آنلاین و منوی جدید مک دونالد می شود، اما به طور حتم انتشار تصاویر این اپلیکیشن در آیفونی که هنوز به صورت رسمی معرفی نشده، اقدامی جالب و هوشمندانه به نظر می رسد.

در این میان باید به خاطر داشت که انتشار این تصاویر به هیچ وجه به معنی تایید نهایی طراحی نمایشگر تمام صفحه آیفون بعدی نخواهد بود، چرا که به احتمال فراوان طراح این پوسترهای تبلیغاتی تنها با الهام از تصاویر منتشر شده در فضای مجازی اقدام به رسم آیفون 8 با این شکل و شمایل کرده است. به زبان دیگر بسیار بعید است که گرافیست های کمپین تبلیغاتی این رستوران زنجیره ای به طرح های اصلی و قطعی موبایل هوشمند اپل پیش از رونمایی دسترسی یافته باشند.

این گونه افشاگری ها و بازی های تبلیغاتی همانی است که تیم کوک و همکارانش را کاملاً خوشنود می کند، چرا که می تواند هیجان برای عرضه جدیدترین آیفون ها را بیش از پیش بالا ببرد. به طور حتم اگر آیفون 8 نمایی مشابه این عکس ها داشته باشد، صف های طولانی از مخالفین و موافقین در فضای مجازی تشکیل خواهد شد.

آگهی استخدام

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟