گلکسی اس ۹ احتمالا زودتر از رقبا به اسنپدراگون ۸۴۵ مجهز می شود

گلکسی اس ۹ احتمالا زودتر از رقبا به اسنپدراگون ۸۴۵ مجهز می شود

همانطور که در جریان هستید امسال کل چیپست های اسنپدراگون ۸۳۵ تولید شده در مرحله اول به موبایل گلکسی اس ۸ سامسونگ اختصاص پیدا کردند و در نتیجه، ال جی تصمیم گرفت که به جای این تراشه از اسنپدراگون ۸۲۱ در موبایل جی ۶ بهره بگیرد.

شرکت های دیگر نظیر اچ تی سی، شیائومی و سونی نیز مجبور شدند رونمایی از پرچمداران بعدی خود را به زمان دیگری از سال موکول نمایند.

حالا اینطور به نظر می رسد که تاکتیک یاد شده نتایج خوبی را برای غول فناوری کره ای به دنبال داشته و همین مساله موجب شده که این شرکت رویکردی مشابه به همین را برای سال آینده، اسنپدراگون ۸۴۵ و گلکسی اس ۹ نیز در پیش بگیرد.

این اطلاعات از اکانتی در شبکه اجتماعی ویبو چین به بیرون درز کرده که البته سابقه خوبی در این زمینه دارد و مدعی است که سامسونگ پیشتر توافقات لازم را برای تامین نسل آتی چیپست های پرچمدار مورد نیازش با کوالکام به انجام رسانده.

این خبر قطعا برای رقبای سامسونگ از جمله ال جی چندان خوشایند نخواهد بود هرچند که برخی منابع اعلام کرده اند ال جی نیز ظاهرا قصد دارد رویکردی مشابه سامسونگ را در قبال موبایل جی ۷ خود در پیش بگیرد.

البته باید اشاره کنیم که هنوز هیچ یک از مقامات سامسونگ این خبر را تایید نکرده اند و بهتر است کمی با دیده تردید به آن نگریست، با این همه، اگر نگاهی به فروش موفق موبایل های گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس بیاندازید تایید می کنید که این استراتژی چندان هم دور از ذهن نیست.

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato