مایکروسافت فروش ایکس باکس وان عادی را متوقف کرد

مایکروسافت فروش ایکس باکس وان عادی را متوقف کرد

مایکروسافت فروش ایکس باکس وان عادی را در بریتانیا و ایالات متحده متوقف کرد. در فروشگاه مایکروسافت، این کنسول ناموجود بوده و ایکس باکس وان عادی دیگر در جست جو برای دستگاه های ایکس باکس، نمایش داده نمی شود.

به نظر می رسد که نسخه ابتدایی ایکس باکس وان که در نوامبر سال ۲۰۱۳ میلادی عرضه شد، سرانجام کنار گذاشته شده و از این به بعد تمام توجهات مربوط به ایکس باکس وان اس و ایکس باکس وان ایکس که قدرت بیشتری از نسخه عادی دارد، خواهد بود.

اگر همچنان به خرید ایکس باکس وان اصلی علاقه مند هستید، نسخه تعمیر شده این کنسول با قیمت ۲۰۰ دلار در فروشگاه مایکروسافت، همچنان در دسترس است. این کنسول ۵۰ تا ۸۰ دلار از ایکس باکس وان اس که قدرت مشابه ای دارد، ارزان تر محسوب می شود.

حتی می توانید به آن دسته از افرادی که اقدام به پیش خرید کنسول ایکس باکس وان ایکس کرده اند، بپیوندید. این کنسول با وجود قدرت بالای خود روی کاغد، هنوز به اندازه کافی شناخته شده نیست.

ایکس باکس وان ایکس در پاییز سال جاری عرضه شده و ۵۰۰ دلار آمریکا قیمت دارد. البته هر کدام از گزینه های جدید در دسترس، مسلماً جلوه بهتری در قفسه کنسول های شما نسبت به ایکس باکس وان عادی که ظاهری شبیه به دستگاه های VCR قدیمی دارد، خواهند داشت.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato