کمپانی دل هدست واقعیت تلفیقی Visor را با قیمت 350 دلار معرفی کرد

کمپانی دل هدست واقعیت تلفیقی Visor را با قیمت 350 دلار معرفی کرد

در حال حاضر فاصله زیادی میان واقعیت مجازی موبایل در پلتفرم هایی مانند گوگل Daydream و سامسونگ Gear VR، با هدست ها مستقل HTC Vive و Oculus Rift وجود دارد که مایکروسافت سعی داشته با پلتفرم واقعیت تلفیقی ویندوز خود (Windows MR) این فاصله را جبران کند.

کمپانی ساکن ردموند در پروژه جدید خود از همکاری شرکت های مختلفی برخوردار بوده که «دِل» به عنوان یکی از این شرکا، امروز از هدست واقعیت تلفیقی (مبتنی بر پلتفرم ویندوز MR) خود با نام «Visor» رونمایی کرده است.

لازم به ذکر است که بر اساس اظهارات شرکت سازنده، هدست مورد بحث طی نمایشگاه IFA به صورت رسمی رونمایی خواهد شد و جزئیات سخت افزاری و فنی آن در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

البته تا اینجای کار می دانیم که کمپانی دل با به کارگیری اصول طراحی ارگونومیک، تمرکز ویژه ای روی راحتی کاربران داشته و بخش چشمی هدست نیز با توجه به ساختار دو تکه، در مواقع لزوم از طریق یک لولا به راحتی از جلوی چشمان کاربر کنار می رود.

لازم به ذکر است که دل کنترلرهای اختصاصی خود را نیز برای هدست Visor توسعه داده، که کاربری واقعیت مجازی و واقعیت افزوده را راحت تر کرده و ۱۰۰ دلار به قیمت هدست می افزایند. همچنین محصول دل قابلیت برقراری ارتباط با سایر هدست های پلتفرم ویندوز MR را داشته و به تنهایی با قیمت ۳۵۰ دلار روانه بازار خواهد شد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato