پشتیبانی از حالت تصویر در تصویر اندروید اوریو در آخرین آپدیت گوگل مپس

پشتیبانی از حالت تصویر در تصویر اندروید اوریو در آخرین آپدیت گوگل مپس

حالت تصویر در تصویر یکی از قابلیت های اندروید اوریو است که طرفداران این سیستم عامل بیش از هر چیز دیگری انتظارش را می کشند. به لطف این ویژگی می توانید ویدیوها ی خود را در یک پنجره شناور تماشا کنید که آزادانه در محیط اپلیکیشن ها حرکت می کند.

حالا همین خصوصیت به آخرین نسخه اپلیکیشن گوگل مپس نیز اضافه شده است. با دریافت نسخه ۹.۶۰ این اپلیکیشن برای اندروید، می توانید هنگام مسیریابی نقشه ها را به شکل یک پنجره شناور در بیاورید.

البته شایان ذکر است که حالت تصویر در تصویر قابلیت جدیدی در گوگل مپس نیست. این خصوصیت اولین بار در به روز رسانی قبلی گوگل مپس به آن اضافه شده بود، اما مشکلاتی در رندرینگ باعث می شد که کاربران قادر به استفاده از آن نباشند. خوشبختانه این مشکلات با به روز رسانی اخیر به طور کامل برطرف شده است.

حالت تصویر در تصویر گوگل مپس به غیر از نمایش نام جاده ای که مشغول رانندگی در آن هستید، پیچ های پیش رویتان در مسیر و زمان تقریبی رسیدن به مقصد را هم به نمایش می گذارد.

اما به جز حالت تصویر در تصویر، خصوصیت جدید دیگری هم به گوگل مپس اضافه شده که به لطف آن می توانید نکاتی که از نظرتان اهمیت دارند را مثل یک دفترچه در آن یادداشت و در اپلیکیشن ذخیره کنید.

همچنین طرفداران رستوران گردی هم می توانند تصاویر و نظرات خود در مورد رستوران های محبوب شان را در سیستم گوگل مپس ثبت نمایند. آپدیت ۹.۶۰ گوگل مپس هم اکنون منتشر شده، و قابلیت های آن از سوی سرور و به طور خودکار به اپلیکیشن اضافه می شوند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato