اسپیکرهای جدید مارشال از کروم کست داخلی و صدای چند اتاقه بهره می برند

کمپانی مارشال که به خاطر لوازم صوتی خود شهرت خاصی دارد، در جریان نمایشگاه IFA 2017 از مدل ارتقا یافته سه اسپیکر وایرلس Action ،Stanmote و Woburn خود رونمایی کرده و قابلیت های بیشتری به آنها افزوده است.

پیش از هر چیز، سه اسپیکر مورد اشاره حالا به لطف اپلیکیشن Multi-Room مارشال، از صدای چند اتاقه پشتیبانی می کنند. اسپیکرهای وایرلس فعلی مارشال، تنها از طریق بلوتوث قادر به پخش محتویات صوتی است اما این مدل های ارتقایافته، حالا از اتصال وای فای نیز بهره مند شده اند، این بدان معناست که کروم کست به صورت داخلی در اسپیکرهای تعبیه شده و می توان از Spotify Connect برای پخش موسیقی استفاده کرد.

هر یک از این اسپیکرها، هفت گزینه از پیش تعیین شده دارند که به کاربر اجازه می دهند اسپیکر را برای پخش آنی پلی لیست ها، آلبوم ها و ایستگاه های رادیویی اینترنتی مورد علاقه برنامه ریزی کند. همانطور که احتمالاً از پیش حدس زده اید، این گزینه ها از طریق اپلیکیشن مخصوص Marshall در دسترس خواهند بود و ضمناً از این اپ می توان برای دستکاری تنظیمات EQ و تنظم میزان درخشش LED های روی بدنه اسپیکرها استفاده کرد.

در مجموع محصولات جدید مارشال شامل اسپیکر کوچک Action، اسپیکر متوسط Stanmore و اسپیکر بزرگ Woburn می شود و بدیهی است با افزایش جثه، قدرت و البته قیمت اسپیکرها افزایش می یابد. این سه دستگاه به ترتیب با قیمت ۳۵۰، ۴۵۰ و ۶۰۰ دلار فروخته خواهند شد و از امروز، برای پیش خرید در دسترس قرار می گیرند. اما در صورتی که نیازی به اتصال وای فای نداشته باشید، مارشال قصد دارد فروش مدل های پیشین را کماکان ادامه دهد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟