عنوان Forza Motorsport 5 برای مشترکین سرویس گلد ایکس باکس رایگان شد

با رسیدن ماه سپتامبر، زمان معرفی بازی های رایگان سرویس گلد ایکس باکس، فرا رسیده است. مایکروسافت در این ماه، چهار بازی را برای کنسول های ایکس باکس وان و ایکس باکس 360 رایگان کرده است که در میان آن ها عناوین جذابی نیز مشاهده می شود.

نسخه بازی سال عنوان Forza Motorsport 5 برای دارندگان سرویس گلد کنسول ایکس باکس وان رایگان خواهد بود، این در حالی است که نسخه هفتم از این سری در پاییز امسال منتشر خواهد شد.

نسخه بازی سال Forza Motorsport 5 شامل یک بسته الحاقی است که 10 ماشین دیگر را به بازی اضافه می کند. در میانه ماه سپتامبر، مشترکین سرویس گلد ایکس باکس به بازی Oxenfree نیز به صورت رایگان دسترسی خواهند داشت.

این عنوان ماجرایی اتمسفریک و دیالوگ محور، در سال گذشته منتشر شد و جدیدترین بازی رایگان سرویس گلد ایکس باکس این ماه به شمار می رود.

بازی مسابقه ای Hydro Thunder Hurricane نیز روی کنسول ایکس باکس 360 از آغاز این ماه رایگان خواهد بود. همچنین قسمت سوم سری بتلفیلد هم در میانه ماه، به سرویس گلد صاحبان این کنسول خواهد آمد.

لازم به ذکر است که هر دو این بازی ها، با استفاده از سرویس backwards مایکروسافت، روی ایکس باکس وان نیز قابل بازی خواهند بود. همچنین اکثر بازی های ماه گذشته این سرویس، برای مدتی، هنوز رایگان خواهند ماند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟