ویدیوی جدید ال جی و نمایش قابلیت های پرچمدار V30 [تماشا کنید]

ویدیوی جدید ال جی و نمایش قابلیت های پرچمدار V30 [تماشا کنید]

موبایل پرچمدار ال جی «V30» چهارشنبه هفته گذشته طی رویدادی در نمایشگاه IFA برلین رونمایی شد که با نمایشگر تمام صفحه OLED با نسبت ابعاد ۱۸:۹ و ماژول دوربین دوگانه، تقریباً مشخصاتی منطبق بر شایعات پیش از معرفی داشت.

شرکت کره ای پس از معرفی محصول جدید، یک تیزر رسمی و کوتاه نیز منتشر کرد و حالا با انتشار یک ویدیوی جدید، برخی از قابلیت ها و ویژگی های اصلی پرچمدار خود را معرفی کرده است.

همان طور که در ویدیوی مورد بحث مشاهده می کنید، ال جی با تأکید بر نمایشگر همیشه روشن، قابلیت های صفحه نمایش دوم (که در موبایل های قبلی سری V وجود داشت) را به نمایشگر اصلی آورده و حتی توانمندی های تازه ای را نیز به اسمارتفون خود افزوده است.

ال جی امکان استفاده از تنظیمات دوربین سایر کاربران را در V30 فراهم کرده است

کمپانی مورد بحث همچنین خبر از ویژگی های جدیدی در بخش دوربین خود (که نقطه تمرکز تبلیغات V30 بود) می دهد که شامل افکت های جدید (که شرکت تأکید دارد با فیلترهای موجود متفاوت است) و امکان زوم با قابلیت تعیین سرعت شده، و در زمینه ثبت عکس نیز امکان استفاده از تنظیمات سایر کاربران و عکاسان حرفه ای را فراهم می کند.

علاوه بر موارد مذکور، قابلیت هایی مانند باز کردن قفل تلفن با تشخیص صدا، دستیار صوتی «Google Assistant»، توانایی های صوتی ویژه و ابزار بهینه سازی بازی ها نیز از جمله مواردی هستند که در ویدیوی جدید ال جی به آنها اشاره شده است.

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato