ایرپاد بعدی اپل تفاوت زیادی با نسخه موجود نخواهد داشت

ایرپاد بعدی اپل تفاوت زیادی با نسخه موجود نخواهد داشت

با افشای نسخه نهایی iOS 11 اطلاعات زیادی درباره محصولات جدید اپل منتشر شد که شامل ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آیفون های بعدی، و همچنین ساعت هوشمند کمپانی مذکور بوده و حالا خبر می رسد رندری از «AirPod» جدید اپل نیز در فرمور مورد اشاره وجود داشته است.

با توجه به تصویر، می توان گفت نسخه جدید تفاوت چندانی با مدل موجود نداشته و از همان کِیس سفید صدفی با قابلیت شارژ هدفون بهره می برد. البته ایرپاد بعدی اپل یک تغییر اصلی نیز داشته و LED نمایش دهنده اعلان ها در آن از داخل کِیس به بیرون منتقل شده است.

LED اعلان ها در ایرپاد جدید به بیرون از کِیس منتقل شده است

زمانی که ایرپاد در درون محفظه قرار داشته باشد، LED مورد اشاره وضعیت باتری هدفون را نشان داده و در صورت خروج آن، مقدار انرژی موجود را با رنگ متناسب (مثلاً سبز یا زرد) نشان می دهد. لازم به ذکر است که در یکی از انیمیشن های موجود، LED اعلان ایرپاد به رنگ سفید نشان داده شده که طبق اطلاعات وبسایت پشتیبانی اپل، نشان دهنده آمادگی ابزار برای جفت شدن با یک دستگاه جدید است.

گفتنی است از تصویر و رندرهای موجود، اطلاعات بیشتری قابل دستیابی نبوده و باید دید که آیا اپل در مراسم رونمایی از آیفون های جدید، نسخه بعدی هدفون بی سیم خود را نیز معرفی خواهد کرد یا خیر.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato