قابلیت جدید توییتر امکان ارسال همزمان چند توییت متوالی را فراهم می کند

قابلیت جدید توییتر امکان ارسال همزمان چند توییت متوالی را فراهم می کند

همان طور که احتمالاً می دانید کاربران برای ارسال هر توییت در شبکه اجتماعی توییتر با محدودیت ۱۴۰ کاراکتری مواجه هستند که در بسیاری از مواقع برای بیان موضوعات کافی نخواهد بود.

محدودیت ۱۴۰ کاراکتری توییتر برای بیان بسیاری از مباحث کافی نیست

به همین دلیل برخی از کاربران برای جبران محدودیت مورد اشاره، با ارسال چند توییت به صورت پشت سر هم (Tweetstorm) مطالب بلند خود را ارسال می کنند که در اکثر مواقع به دلیل فاصله زمانی مورد نیاز برای نوشتن توییت ها، یکپارچگی خود را از دست داده و در میان پست های سایرین پراکنده می شوند.

حال یکی از کاربران اپلیکیشن اندرویدی توییتر به صورت اتفاقی قابلیتی را مشاهده کرده که اجازه می دهد توییت های مرتبط را پیش از ارسال، تایپ کرده و سپس به صورت یک جا و در قالب چند توییت ۱۴۰ کاراکتری متوالی در شبکه اجتماعی مورد بحث منتشر نمود.

البته ویژگی جدید تحت عنوان «Thread» هنوز به صورت رسمی معرفی نشده و مشخص نیست از کدام بخش اپلیکیشن قابل دسترسی خواهد بود. از طرف دیگر توییتر هم هنوز درباره ماجرا اظهار نظری نداشته و زمان فعالسازی قابلیت مورد اشاره را معلوم نکرده است.

گفتنی است یکی از مهمترین دلایل ارائه قابلیت Thread، حفظ کاربران پرطرفدار و تحلیلگرانی است که در توییتر دنبال کنندگان زیادی دارند و ممکن است به دلیل محدودیت در ارسال مطالب بلند، از سرویس های دیگری استفاده نمایند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato