اپل احتمالاً در مراسم امشب خود یک آیپاد جدید معرفی می کند

اپل احتمالاً در مراسم امشب خود یک آیپاد جدید معرفی می کند

همانگونه که می دانید چند روز پیش نسخه نهایی iOS 11 موسوم به «گلدن مستر» افشا شد و توسعه دهندگان با تحلیل کدهای این سیستم عامل توانستند برخی از قابلیت های جدید محصولات اپل را شناسایی و معرفی کنند. یکی از این نکاتی که تاکنون به آن اشاره نشده بود امکان معرفی یک آیپاد جدید بود.

امروز یکی از تحلیلگران اپل به نام «بنجامین گسکین» ادعا کرد که در بخشی از این کدها قابلیتی با عنوان «بازکردن قفل صفحه آیپاد از طریق چهره» وجود دارد که می تواند نشانه ای از توسعه یک آیپاد جدید باشد.

آخرین بروزرسانی پخش کننده موزیک اپل مجهز شدن به چیپست A8 بود که به دو سال پیش برمی گردد. مدل های قبلی هم در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۰ عرضه شده بودند که نشان دهنده عرضه نسخه جدید آیپاد هر دو تا سه سال یکبار است، بنابرین ممکن است اپل به زودی نسخه جدید آیپاد را معرفی کند.

از طرف دیگر ممکن است اپل این کدها را برای استفاده در سال های آتی توسعه داده باشد، برای مثال این شرکت قبلا کد مربوط به رزولوشن بالاتر اپلیکیشن های آیپد را بدون تولید چنین صفحه نمایشی در iOS 8 قرار داده بود.

به هر حال چند ساعت بیشتر تا مراسم امشب اپل باقی نمانده و به زودی با محصولات سخت افزاری جدید این کمپانی آشنا خواهیم شد. پیشنهاد می کنیم با پوشش ویژه دیجیاتو از این رویداد مهم همراه باشید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato