انحصاری بزرگ بعدی نینتندو سوییچ، 10 آذر از راه می رسد

انحصاری بزرگ بعدی نینتندو سوییچ، 10 آذر از راه می رسد

به نظر می رسد که بازار بازی های کنسول جدید نینتندو یعنی سوییچ، بیش از پیش در حال داغ شدن است. بازی زنوبلید کرونیکلز ۲ به عنوان یکی از مهم ترین انحصاری های کنسول نینتندو سوییچ، سرانجام تاریخ انتشار پیدا کرد.

این بازی که دنباله ای بر عنوان نقش آفرینی زنوبلید که در سال ۲۰۱۰ میلادی منتشر شده بود محسوب می شود، در روز اول دسامبر سال جاری میلادی، برای سوییچ عرضه خواهد شد.

به نظر می رسد که بازار بازی های کنسول جدید نینتندو یعنی سوییچ، بیش از پیش در حال داغ شدن است

این بازی، یک دنباله معنوی برای نسخه اول زنوبلید که برای کنسول Wii عرضه شد، محسوب می شود. البته یک نسخه فرعی از این سری در سال ۲۰۱۵ میلادی، به موفقیت هایی زیادی رسید و باید منتظر ماند و دید که آیا این عنوان نیز، موفقیت های مشابه ای کسب خواهد کرد یا نه.

سازندگان زنوبلید کرونیکلز ۲، قول یک تجربه لذت بخش را به مخاطبان داده اند. به نظر می رسد که استفاده از قابلیت های منحصر به فرد کنسول نینتندو سوییچ نیز، بر جذابیت بازی خواهد افزود.

همچنین به تازگی، تاریخ انتشار عناوین بزرگ کمپانی بتسدا برای سوییچ نیز مشخص شده است. عنوان اسکایریم، در روز ۲۶ آبان ماه سال جاری، برای این کنسول در دسترس خواهد بود. بازی اکشن اول شخص بتسدا یعنی DOOM نیز که در سال گذشته، موفق های بسیاری را کسب کرده بود، در زمستان جاری به سوییچ خواهد آمد.

در  آخر هم بتسدا خبر از انتشار قسمت دوم ولفنشتاین با نام کامل Wolfenstein II: The New Colossus، در زمستان سال آینده میلادی، برای سوییچ داد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato