بالاخره آپدیت مورد انتظار برای رفع ایرادات نرم افزاری اسنشال فون از راه رسید

بالاخره آپدیت مورد انتظار برای رفع ایرادات نرم افزاری اسنشال فون از راه رسید

گرچه اسنشال فون بی هیچ تردیدی یکی از شگفتی های شیرین امسال در میان خیل موبایل های تکراری و مشابه به شمار می رفت، اما یک مشکل اساسی داشت. این که این موبایل در زمان عرضه هنوز آماده استفاده روزمره نبود. حال قرار است کمپانی تحت مدیریت اندی رابین با عرضه یک آپدیت ایراد مورد اشاره را رفع نماید.

اپلیکیشن دوربین اسنشال فون یک افتضاح تمام عیار است

تقریباً تمام کسانی که تجربه کار با اسنشال فون را داشته اند اذعان دارند که این موبایل گرچه ویژگی های منحصر به فرد و جذابی دارد، اما در زمینه کارایی و عملکرد -حتی در پایه ای ترین عملیات ها- با ناپایداری و حتی باگ مواجه است.

پس قابل حدس خواهد بود که وظیفه اصلی آپدیت ۱۷۵ مگابایتی مورد بحث «افزایش کارایی و رفع باگ» باشد. ضمن این که آپدیت امنیتی ماه سپتامبر اندروید هم در درون این بسته گنجانده شده است. دیگر ایراد اسنشال فون که انتظار می رود در آپدیت جدید برطرف شود مربوط به لگ هایی است که گاه و بی گاه در پاسخگویی نمایشگر به لمس مشاهده می شود.

نکته ناراحت کننده آنجاست که به نظر می رسد در آپدیت مذکور بهبودی برای دوربین این موبایل ارائه نشده، این در حالی است که می توان اپلیکیشن دوربین اسنشال فون را بزرگترین مشکل آن و یک افتضاح تمام عیار به حساب آورد. مشکل اپ مورد بحث چنان عمیق است که احتمالاً هیچ راهی جز جایگزینی آن با یک اپلیکیشن کاملاً جدید وجود ندارد.

به هر حال همین که شرکت سازنده وجود مشکلات زیاد در موبایل تازه معرفی شده خود را فهمیده و با سرعت هر چه تمام تر در صدد رفع آنها برآمده قابل تقدیر است و این امیدواری را ایجاد خواهد کرد که باقی نقص ها نیز به تدریج رفع شوند.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato