فروش گلکسی نوت 8 در 42 کشور آغاز شد

فروش گلکسی نوت 8 در 42 کشور آغاز شد

همانطور که سامسونگ از پیش وعده داده بود، گلکسی نوت ۸ از امروز در ۴۲ کشور از جمله ایالات متحده، کانادا، سنگاپور، کره و تمام بازارهای بزرگ اروپا عرضه شد. طی هفته های آتی، پرچمدار تازه سامسونگ راهش را به دیگر بازارها هم باز می کند. گلکسی نوت ۸ ماه گذشته میلادی معرفی شد و از آن زمان، برای پیش خرید در دسترس بوده است؛ و طی همین مدت کوتاه سامسونگ توانست تنها در کشور خود، ۸۰۰ هزار سفارش پیش فروش ثبت کند.

برای مقایسه، گلکسی نوت ۷ به ۱۳ روز نیاز داشت تا بتواند به پیش فروشی ۳۸۰ هزار واحدی در کره جنوبی دست پیدا کند. نکته مهم تر اینکه نوت ۸ به موفقیت تقریباً نزدیک به گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس دست یافته که رکورد فروش تمام موبایل ها را در آسیای شرقی جا به جا کردند.

و همه این ها در حالی است که فبلت سامسونگ قیمتی بیش از ۱ میلیون وون (یا ۹۶۰ دلار) دارد که مانعی روانی برای بازار کره به حساب می آید؛ درست مثل قیمت گذاری ۱۰۰۰ دلاری در ایالات متحده.

به گفته سامسونگ، مدل پایه ۶۴ گیگابایتی، ۶۵ درصد از فروش را تا این لحظه به خود اختصاص داده و مدل گران قیمت تر ۲۵۶ گیگابایتی، ۳۵ درصد. محبوب ترین رنگ های مشتریان هم مشکی و سپس آبی بوده اند. گلکسی نوت ۸ تا ۲۱ سپتامبر، در کشورهای آسیای شرقی هم عرضه می شود؛ یعنی یک هفته بعد از عرضه در آمریکای شمالی.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato