رییس سازمان نظام صنفی: الکامپ را به هفته ICT کشور تبدیل می‌کنیم

رییس سازمان نظام صنفی: الکامپ را به هفته ICT کشور تبدیل می‌کنیم

همانطور که می دانید دیروز اولین دوره جشنوراه بازی های رایانه ای الکام گیمز با بیش از ۱۲۰۰ نفر شرکت کننده پایان یافت.حال رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور از تلاش برای ایجاد نوآوری در بخش های مختلف الکامپ صحبت نموده، برگزاری الکام استارز و الکام گیمز را گواه این مطلب دانسته و وعده داد که در آینده الکامپ را به هفته ICT کشور تبدیل خواهد نمود.

«ناصر علی سعادت» متذکر شد که قرار بود امسال همزمان با نمایشگاه الکامپ، الکام‌گیمز را برگزار کنیم که به دلیل گستردگی الکامپ و محدویت زمان و فضا این امر امکان‌پذیر نشد.

سعادت: «چه بهتر که تمام وقایع صنعت فاوا در هفته ICT اتفاق بیفتد و همزمان با نمایشگاه الکامپ باشد»

وی همچنین با بیان اینکه در آینده الکامپ باید به هفته ICT کشور تبدیل شود، گفت: «تمام تلاش سازمان این است که در کشور هفته‌ای به نام «هفته ICT» داشته باشیم تا تمام وقایع صنعت فاوا در این هفته اتفاق بیفتد و چه بهتر که همزمان با نمایشگاه الکامپ باشد. در واقع هدف ما فرهنگ‌سازی در سطح جامعه برای نشان دادن اهمیت صنعت فاوا است تا هم مردم و هم مسوولان توجه بیشتری به فناوری اطلاعات داشته باشند.»

رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور خاطر نشان کرد که این سازمان پیش بینی کرده، الکام شاپر را تا پایان سال برگزار کند و در آینده قرار است تمام این رویدادها در هفته ICT کشور گنجانده شود.

حال سوال اساسی این است که با توجه به استقبال بی سابقه مخاطبان از الکامپ و الکام گیمز ۹۶، آیا می توان محیط و فضای مناسبی جهت حضور علاقمندان تمام حوزه های ICT در یک محل به مدت یک هفته فراهم آورد؟

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato