آیا Mate 10 هوآوی قیمتی در حد آیفون X خواهد داشت؟

آیا Mate 10 هوآوی قیمتی در حد آیفون X خواهد داشت؟

کمتر از یک ماه تا زمان معرفی موبایل پرچمدار آتی هوآوی، یعنی Mate 10 و Mate 10 Pro در ۲۴ مهر ماه باقی مانده. تا به حال مشخصات سخت افزاری و چندین تصویر زنده و رندر از آنها منتشر گشته و به تازگی مشخص شده که برای خرید بالاترین نسخه باید مبلغی فراتر از قیمت آیفون X پرداخت نمایید.

قیمت قوی ترین مدل میت ۱۰ پرو ۱۱۳۸ دلار خواهد بود

بر اساس اطلاعات منابع چینی، قیمت بالاترین مدل میت ۱۰ پرو، ۱۱۳۸ دلار خواهد بود. این نسخه از ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی برخوردار است. البته سه مدل ارزان تر بهره مند از ۶ گیگابایت رم نیز به بازار عرضه می شوند که دارای حافظه های داخلی ۲۵۶، ۱۲۸ و ۶۴ گیگابایت هستند و به ترتیب قیمت ۱۰۲۴، ۹۴۱ و ۸۳۵ دلار دارند.

آخرین تصویر منتشر شده از هوآوی میت ۱۰

همچنین مشخص شده که بالاترین مدل میت ۱۰ با ۶ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی و با قیمت ۸۵۰ دلار عرضه خواهد شد. این اسمارت فون دو نسخه ارزان تر نیز دارد: یک مدل با قیمت ۷۴۴ دلار که از ۶ گیگابایت رم به همراه ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی برخوردار است و دیگری قیمت ۶۵۳ دلاری دارد و به همراه ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی عرضه می گردد.

البته لازم است اشاره کنیم که این قیمت ها مربوط به بازار چین است و معمولاً موبایل هایی که در بازار جهانی عرضه می گردند، قیمت بالاتری نسبت به نسخه های عرضه شده در این کشور دارند. به همین دلیل انتظار می رود قیمت نسخه های بین المللی میت ۱۰ و میت ۱۰ پرو کمی بالاتر باشد.

ویجیاتو

نظرات ۳۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato