پیام های جالب اپل در تبلیغ جدید آیفون های 8 و 8 پلاس [تماشا کنید]

پیام های جالب اپل در تبلیغ جدید آیفون های 8 و 8 پلاس [تماشا کنید]

آخرین تیزر تبلیغاتی آیفون های ۸ و ۸ پلاس که توسط اپل منتشر شده حاوی نکات جالبی است. در این تیزر همزمان با نمایش مقاومت آیفون در برابر پاشش آب، نوشته ریزی در پایین صفحه به مخاطبان یادآوری می کند که صدمات وارد شده از طریق مایعات تحت پوشش گارانتی قرار ندارند.

در ادامه تصویری از شارژ شدن آیفون از طریق شارژر بی سیم «AirPower» نمایش داده می شود و با اینکه این موبایل ها با تمام شارژهای بی سیم Qi سازگاری دارند اما اپل در همان نوشته اعلام می کند که امکان شارژ بی سیم را از طریق بروزرسانی و همزمان با عرضه AirPower در اواخر سال جاری فعال می کند.

یکی از قابلیت های جدید موبایل های آیفون «Portrait Lighting» یا نورپردازی پرتره است که با حذف پس زمینه و تغییر نورپردازی جلوه ای زیبا به تصویر می بخشد اما نکته ای که در این تبلیغ نشان داده می شود این است که این قابلت هنوز در نسخه بتا قرار دارد و ممکن است تمام انتظارات کاربران را برآورده نکند.

این شرکت آمریکایی همیشه از ابزارهای تبلیغاتی به خوبی استفاده کرده است اما این بار عرضه همراه با تاخیر آیفون ۱۰ ممکن است از تاثیر این تبلیغات روی خریداران کم کند و آن ها بجای خرید آیفون ۸ یا ۸ پلاس منتظر عرضه آیفون ۱۰ بمانند.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato