تریلر سینماتیک جدیدی از بازی Assassin’s Creed Origins منتشر شد [تماشا کنید]

تریلر سینماتیک جدیدی از بازی Assassin’s Creed Origins منتشر شد [تماشا کنید]

کمپانی یوبی سافت به تازگی تریلر سینماتیک جدیدی را از عنوان اکشن ماجراجویی جدید خود یعنی Assassin’s Creed Origins منتشر کرده است. در این تریلر، چشم اندازی از محیط مصر باستان که در آخرین نسخه سری اساسینز کرید به آن سر خواهیم زد، به نمایش در آمده است.

در طول این تریلر، تمام موجودات زنده و آثار باستانی واقع در محیط مصر، به شن تبدیل شده و بایک که در این بازی، در نقش او قرار خواهیم گرفت، از این اتفاق جان سالم به در می برد.

همچنین چندی پیش یوبی سافت خبر از عرضه یک بروزرسانی رایگان برای این بازی در روز انتشار آن را داده بود. طی این آپدیت که نام آن «حالت اکتشاف» است، به مناطق مختلف مصر باستان مانند بندر اسکندریه، شهر ممفیس، رود نیل، فلات گیزا و در نهایت صحرا های شن مصر باستان، بدون هیچ محدودیت خاصی سر خواهید زد.

در این حالت، دشمنی مزاحم بازدید شما نشده و راهنمای تور مخصوصی برای افزایش اطلاعات شما در مورد بناهای تاریخی وجود دارد. به گفته یوبی سافت، Assassin’s Creed Origins مراحل نهایی ساخت خود را طی کرده و همانند چیزی که پیش از این اعلام شده بود، در تاریخ ۵ آبان به پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی خواهد آمد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato